Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
11 rugsėjo, 2015- Sigita

Liaukis būti auka

Ar dažnai pagalvoji, kad esi kažko nevertas, kažkas ne tau, kad kažko nesugebėsi, kad esi nieko vertas, kad niekas tavęs nemyli, kad niekas tavęs nesupranta, kad nerasi geresnio (vyro, žmonos, darbo… ), kad to ar ano tu negali sau leisti ir daugiau tokio pobūdžio minčių? Ar dažnai tu kaltini kitus už tai, kad esi nelaimingas, kad tau kažkas nesiseka? Man dažnai taip nutikdavo.

Taip, visa tai yra aukos požymiai, tačiau taip mąsto daugelis žmonių, nes taip buvo auklėjami, nes jų tėvai taip mąstė ir niekas niekada nesakė, kad mintys yra tavo geriausi draugai, kai esi jų šeimininkas, tačiau jos yra tavo didžiausi priešai, kai esi jų vergas. Bet galima pabandyti mąstyti sąmoningai.

Mintys – tai vibracijos, kurias tu siunti į erdvę ir kurios apgaubia tave. Viskas šioje žemėje paklūsta traukos dėsniui, taip pat ir su mintimis – visos blogos mintys pritraukia link tavęs dar daugiau blogų dalykų, o geros mintys tau pritrauks dar daugiau gerų. Sakau tai ne todėl, kad kažkur perskaičiau, o todėl, kad, kaip jau minėjau, čia pasakoju tik tai, ką pati esu išbandžiusi ir kas išties veikia.

Seniai žaidžiu šiuos žaidimus, kaip aš tai vadinu, ir dabar galiu tik stebėtis tuo magnetizmu.

Tačiau tai nebuvo lengva pradžioje, nes teko po vieną mažą žingsnelį dirbti su savo mintimis, jas kontroliuoti ir keisti kitomis. Negatyvius, stereotipinius dalykus, įsisenėjusius mano galvoje keičiau pozityviais, naujais, kitokiais. Aš tuo netikėjau, kai pradėjau, tačiau dariau, nes esu tokia, man reikia įsitikinti. Tik kai pajutau, kokia tai jėga, aš tiesiog buvau pakerėta, kaip išties viskas paprasta ir kaip lengva, kai tu žinai.

Turi suprasti vieną paprastą tiesą, tik tu pats atsakingas už savo gyvenimą. Ta patarlė „kaip pasiklosi taip ir išmiegosi” kalba apie tą patį. Nustok tikėtis, nustok kaltinti, pradėk mylėti ir būk dėkingas už pačius mažiausius ir smulkiausius gerus dalykus nutikusius tau per dieną, per mėnesį, per gyvenimą. Pradėk galvoti ne kaip auka, o kaip kūrėjas, savo geresnio gyvenimo kūrėjas. Juk jei pasigaminai neskanų maistą ir jį valgydamas savęs gaili, kad turi valgyti taip neskaniai, kaltini kitus kodėl jie neatėjo ir nepadarė tau skaniai, atrodysi kvailai. Taip pat atrodai dirbdamas nemylimą ar net nekenčiamą darbą, ar gyvendamas nelaimingą gyvenimą, juk pats jį tokiu pasidarei. Sakai, nebuvo pasirinkimo? Nesąmonė! Pasirinkimas visada yra, tik bėda ta, kad pasirinkote likti komforto zonoje galvodami, o kas bus, jei bus dar blogiau. Jūs mąstėte kaip auka. Pradėdama kažką nauja, visada sakau sau, kad žinau, jog bus tik geriau, viskas, kas daroma, tik į gerą.

Patys žodžiai tokią pat prasmę turinčiame sakinyje, sukurs visai kitą nuotaiką jūsų širdyje, jei jie bus teigiami arba neigiami. Ir tai bus tolimesnių įvykių padarinys. Pavyzdys: Tu sakai sau „mano vyras/žmona blogai pasielgė”. Bet tu gali pasakyti ir taip „norėčiau, kad mano vyras/žmona būtų geras, elgtųsi gerai, pagarbiai, švelniai ar kt.” Juk prasmė lieka ta pati, nors žodžiai kiti. Sakydamas žodį „blogas, blogai” pasijunti prislėgtas ir tuo pritrauki į savo gyvenimą dar daugiau blogio. Kai sakai žodžius „geras, švelnus, pagarbus“ savo viduje iš karto pasijunti geriau, visai kiti impulsai dirba smegenyse ir tu pradedi transliuoti kitas emocijas, kurios pritraukia gėrį. Tai mažas paprastas pavyzdys, kuris padeda geriau suvokti, apie ką kalbu. Tai nėra magija ar tikėjimas, kad tu nebegalvoji apie blogus dalykus ir juos ignoruoji. Tiesiog pradėsi kitaip apie juos galvoti ir tokiu būdu šalinti juos iš savo gyvenimo. O jei nutinka kažkas, ko negali pakeisti, tokiu būdu tu sugebėsi lengviau išgyventi. Tu tampi pats sau daktaras ir geriausias draugas.

——————————————————

www.alavijoziedas.lt>>>
„Tu tampi pats sau daktaras ir geriausias draugas.”

Kraunama
svg
  • 01

    Liaukis būti auka

Greita navigacija