Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama

Apie mane

Sveiki užsukę! Esu Luka, man 45. Vis bandau rasti laimės formulę ir jau galiu pasidalinti įspūdžiais.
Pakeisti gyvenimą galima. Tuo esu tikra ir tai jau padaryta. 5 metus gyvenu ten kur mane nuvedė svajonės. Vienoje iš nuostabaus grožio salų, turiu namus ant vandenyno kranto. Visus metus pavasaris, visus metus sala žydi ir kvepia. Tai buvo viena iš mano svajonių. Tačiau pati pirmoji, buvo išsivadavimas iš ofisinio darbo ir gyvenimo, pagal kažkieno nustatytą grafiką ir sistemą.

Labai seniai, gal prieš 15 metų, kai dar keldavausi kiekvieną rytą tuo pačiu metu ir kaip robotas eidavau į darbą, perskaičiau vienam žurnale, kad pasaulyje esama žmonių, kurie užsidirba visai nesėdėdami ofise, o dirba taip kaip patys nori, tada kada nori ir gali gyventi bet kur, nes jie dirba nuotoliniu būdu.

Tai buvo diena, kai aš supratau, kad štai toks darbas yra mano svajonių riba. Ką galiu pasakyti, nuo to laiko daug vandens nutekėjo, aš per tą laiką pakeičiau profesiją, dirbu nuotoliniu būdu, kada noriu, kaip noriu, o dar ir kaifuoju nuo to ką darau.

Ir galite man įrodinėti ką tik norite, aš esu ten kur labiausiai ir noriu būti, darau tai, ką labiausiai ir noriu daryti ir čia esu tik todėl, kad kažkada išdrįsau pakeisti savo MĄSTYMĄ.

Aš ieškau to, kas gali padaryti mane ir aplinkinius laimingesniais, viską išbandau savo kailiu, pridedu prieskonių, kurie patinka man, išmetu tai, kas man nesuveikė ar buvo neskanu. Ieškau klausimų, vėliau atsakymų, tuomet  tų prieskonių. Ieškau visur ir visada, o radusi juos naudoju, ragauju ir žiūriu, kokį poveikį jie daro.
Apie tai dalinuosi ir čia. Tiesiog apie gyvenimo patirtį, apie kelius ir klystkelius, apie nuosmukius ir pakilimus. Taip pat apie visas gyvenimo pamokas ir gyvenime išmoktas bei patikrintas tiesas, prieskonius kuriuos pati išbandžiusi ir kurių vis dar ieškau.

Mano metai ir nueitas kelias netrumpas ir tikrai vingiuotas. Nežinau, kiek atsiversiu asmeniškai, tai priklausys tikriausiai nuo to, ar kam tai bus įdomu, tačiau pažadu kalbėti apie tai, kas gali būti naudinga visiems:

  • apie gyvenimo tobulinimą, tobulėjant patiems;
  • apie nuostatų ir minčių pokyčių galimybes, bei pozityvų poveikį;
  • apie sveiką gyvenimo būdą;
  • apie judėjimą, kūno ir energijos;
  • apie savo gyvenimą tada ir šiandien;

Literatūrai ir seminarams negailėjau nei laiko nei pinigų, ką sukaupiau per tuos ilgus ieškojimų metus tiesiog laikau daugybėje didelių laikmenų. Gaila pasidarė, kad tiek geros informacijos sukaupta ir niekam jos neparodysiu. Todėl nusprendžiau pasidalinti. Be to šis tinklalapis, taip pat ir mano asmeninio tobulėjimo įrankis, kuris leidžia nepamesti ritmo ir neužmigti ant laurų. Nieko nėra blogiau, kaip mesti pradėtą darbą, nes sustojus, gyvenimas mesteli atgal, per pora ar daugiau gerų pakopų, o pradėti viską iš naujo būna kur kas sunkiau. Todėl sakau- chebra, laikom ritmą ir einam į priekį kartu.

Esu tikra, kad kuo daugiau aplink mus bus laimingų žmonių, tuo geriau bus mums visiems.

SVARBU! Noriu būtinai pasakyti, kad viskas, ką čia aprašau, tai mano asmeninė patirtis. Nesiruošiu ir nenoriu piršti savo nuomonės, mokyti kaip reikia gyventi ir ką reikia daryti. Jei kažkas galvoja taip kaip aš ir ieško informacijos, puiku, tačiau kiekvienas turi pats nueiti savo kelią ir pats surasti savo atsakymus. O aš tegaliu pasiūlyti pabandyti, gal jums tai patiks, o gal ir ne. Ir tikrai pažadu, jei pradėsite eiti šiuo keliu, lengva nebus, reikės dirbti patiems, niekas už jus nepakeis jūsų gyvenimo į gera, o jei renkatės likti ten kur esate, tai jūsų teisė.

Tačiau visas šis darbas, visgi yra noras su kažkuo pasidalinti mintimis ir patirtimi, sutikti bendraminčių, atrasti draugų ir tikrai nesinorėtų kalbėtis tik su savimi. Todėl labai draugiškai prašau, netylėkite. Jei skaitote ką rašau, pasidalinkite nuomone, papasakokite savo požiūrį. O gal turite savo įdomios patirties? Pasidalinkite, labai labai laukiu ir Jūsų dalyvavimo šiame, tiesiog pokalbyje apie gyvenimą. Komentarai ir yra tam, kad kuo daugiau žmonių galėtų išsakyti savo nuomonę.

Draugaukime

Su meile, Luka de Luna

P.S. pilną straipsnių katalogą rasite čia. Viskas sudėta pagal eilę nuo pradžios ir pildomas kiekvieną kartą išėjus naujam straipsniui.

 

 

svg