Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
31 rugpjūčio, 2020- Sigita

Svarbiausias Visatos įstatymas

Jūsų gyvenimas pavaldus pagrindiniam visatos įstatymui – traukos dėsniui. Jis paprastas ir logiškas: žmogus pritraukia prie savęs tai, ką galvoja. Mūsų mintys tai signalai kuriuos mes pastoviai siunčiame Visatai.

Ji savo ruožtu reaguoja į kiekvieną jų, tai yra, vykdo visus užsakymus. Tik deja daro tai tiesiogine to žodžio, o tiksliau pasakius, tų minčių prasme.

Ir kai mūsų galvose atsiranda mintys apie dalykus kurių mes nenorime ir bijome – ligas, neturtą, išdavystes, nusivylimus – tai rezultate juos mums ir siunčia.

Negalima svajoti apie laimę ir tuo pat metu galvoti, kad gyvenimas nepavyko, kad nei pinigų nei sveikatos nei meilės nėra.

Visata nepradeda logiškai mąstyti ir svarstyti, ką Jūs turite paslėptose mintyse, ji reaguoja į tai kas išsakoma, kaip tas džinas iš lempos. Ką gi atsako ji, kaip įsakysi, tebūnie nei pinigų, nei meilės nei sveikatos, jei jau taip nori.

Negatyvas sugrįžta dvigubu negatyvu. O juk magnetinė mūsų minčių energija gali mus visus padaryti laimingus.

Visata turi tris pagrindinius dėsnius kuriuos turime žinoti kiekvienas:

1 dėsnis

Meile užpildytas žmogus traukia prie savęs kitų žmonių meilę.

 Tai vienas iš pagrindinių traukos dėsnio postulatų. Panašus traukia panašų. Visi žmonės, įvykiai, dalykai mūsų gyvenime visai ne atsitiktiniai. Mes patys save apsupame jais, norėdami ar nenorėdami, bet nesąmoningai. Todėl reikia save priversti galvoti tik apie gerus dalykus ir matyti mus supančių žmonių ir daiktų grožį.

Deja dažniausiai būtent vaikiški kompleksai formuoja nelaimingo ir nemylimo žmogaus poziciją. Specialistai tai vadina “aukos sąmone”. Žmogus galvoja kad ieško išeities, o realiai vyksta štai kas: pastovūs pokalbiai apie nelaimingą meilę, nugramzdina jį į mažą, uždarą, nesibaigiančių nuoskaudų ir nusivylimų pasaulį, į uždarą ratą iš kurio labai sunku išsikapstyti.

Auka paprasčiausiai nustoja pastebėti pozityvius gyvenimo momentus ir kuo dažniau kenčia, tuo dažniau daro klaidas. Laukti laimės tokioje būsenoje mažų mažiausiai naivu.

Kaip ištaisyti tokią situaciją?

Pirmiausia suvokti ir pripažinti, kad meilė negali ateiti iš išorės, jėga prasimušti pas žmogų. Pasiruošimas mylėti ir būti mylimu, pirmiausia turi užgimti sieloje, užpildyti savimi visas sąmonės kertes.

Atminkite, niekas ir niekada negalės nieko padaryti už mus. Mes ir tik mes patys kuriame savo realybę. Laimingi žmonės pajunta malonumą net pačiomis nereikšmingiausiomis progomis.

10 auksinių, meilės pritraukimo taisyklių.

1. Visuomet atsibuskite su šypsena. Pagalvokite apie tai, kad šiandien Jūsų laukia labai sėkminga diena. Išmokite džiaugtis bet kokia smulkmena ir teigiamos emocijos išstums iš gyvenimo nereikalingą negatyvą.

2. Apsupkite save tik šviesiais, pozityviai nusiteikusiais žmonėmis.

3. Išmokite būti patys sau įdomūs. Pastoviai tobulėkite, stenkitės kas dieną sužinoti kažką naujo. Atminkite – žmogus, kuriam nenuobodu pačiam su savimi, visuomet kelia kitų žmonių susidomėjimą.

4. Darykite tik tai, kas Jums suteikia laimės, džiaugsmo ir meilės. Žinoma, yra dalykų ir įvykių, kurių beveik neįmanoma išvengti, yra žmonės, su kuriais, kad ir kaip nenorime, tenka susidurti.
Šiuo atveju reikia bandyti juose surasti viską kas yra geriausio ir vėliau kreipkite savo dėmesį tik į šias gerąsias savybes. Labai greitai imsite pastebėti, kaip keičiasi nuotaika, santykiai taisosi, o Jūs pradedate jaustis lengviau ir komfortiškiau.

5. Niekuomet neabejokite savo išskirtinumu. Kiekvienas žmogus unikalus ir nusipelno meilės. Nekritikuokite ir nebarkite savęs. Didžiuokitės savimi, pamilkite savo atvaizdą ir pamatysite, kaip jūsų gyvenime prasidės pozityvios permainos.

6. Nepraraskite vidinės harmonijos. Jei pajuntate, kad jus apima baimės jausmas, neapykanta ar dirglumas, stenkitės kuo greičiau persijungti į pozityvą: ryškūs ir malonūs prisiminimai, mylimo žmogaus vaizdas, svajonė. Taip galėsite save apsaugoti nuo nemalonumų, kurie neišvengiamai pritraukiami neigiamomis emocijomis.

7. Surinkite senas buvusių mylimųjų, apie kuriuos prisimenant jaučiate skausmą, nuotraukas, sudėkite jas į dėžutę, perriškite ją raudona juosta ir išsiųskite į palėpę ar antresolės. Fengšui specialistai teigia, kad tokiu būdu padėsite tašką senuose santykiuose ir atsiversite naujiems. O dar geriau jas sudeginti ir pasakyti viso gero.

8. Svajokite apie meilę. Spalvingai ir ryškiai, iki smulkiausių detalių pieškite savo vaizduotėje laimės paveikslus. Ryškiai ir tikroviškai įsivaizduokite žmogų, kurį norėtumėte matyti šalia. Prasukinėkite savo mintyse ištisas serijas filmo, kuriame mylimasis elgiasi taip kaip jūs norėtumėte. Jūsų užklausa būtinai bus išgirsta.

9. Ant gražaus popieriaus lapo, konkrečiai aprašykite mylimą žmogų, kurį norite sutikti. Pasistenkite aprėpti visas savybes kurias norite matyti: išvaizda, charakteris, balsas, kalbos maniera, apsirengimas. Atsakykite į klausimus kuo jis dirba, kiek uždirba, kokie jo draugai, įpročiai, pomėgiai, vidinės savybės. Ar moka jis užjausi, būti ištikimu, ar turi humoro, takto jausmą, ar jis ryžtingas. Kuo konkrečiau jį aprašysite, tuo tiksliau bus įvykdytas jūsų užsakymas.

10. Sudėliokite norų žemėlapį. Jeigu meilė jums yra svarbiausias dalykas, tai centre komponuokite savo nuotrauką su žmogumi, kuris kuo labiau atitinka panašumais į norimą mylimą žmogų. Apsupkite jūsų porą visais laimės atributais. Raskite svajonių namo nuotrauką, vaikų, pinigų, automobilių, kelionių. Pakabinkite žemėlapį matomoje vietoje, dažniau į jį žiūrėkite ir svajokite. Vizualizacija, vienas stipriausių technikų paversti svajones realybe.

3 pagrindiniai “niekada”

1. Niekada nekaupkite senų nuoskaudų, ypač ant buvusių mylimųjų. Nuoskaudos, pasąmonės lygmenyje blokuoja pozityvių permainų galimybes.

2. Niekada sau nesakykite: man nieko nesigaus. Tikėjimas sėkme pagrindinis sėkmės garantas.

3. Niekada nepadarykite meilės paieškų vieninteliu tikslu dėl tikslo. Tikri jausmai ateina natūraliai ir harmoningai.

 

 * Bus pratęsimas, juk dar du iš trijų dėsnių neparašyti 🙂 Tačiau įsisavinkite pirmiau šį, kad pereiti prie sekančių.


Aplankykite mano elektroninę kosmetikos parduotuvę. Visi produktai aukščiausios kokybės.

aloe vera kosmetika

Kraunama
svg
  • 01

    Svarbiausias Visatos įstatymas

Greita navigacija