Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
14 birželio, 2015- Sigita

Triphala – organizmui valyti

Jeigu ieškote saugių, ekologiškų būdų švelniai išsivalyti organizmą, siūlau išbandyti Triphalą. Aš vartoju jau ilgą laiką ir esu patenkinta rezultatais. Nesakau, kad tai kažkokia panacėja, tačiau iš visų mano išbandytų preparatų, šis man patinka labiausiai. Be to mėgstu ekologiškus papildus ir esu Ajuverdos gerbėja, nes daugelis patarimų grožiui ir sveikatai Ajuverdoje man labai patinka ir tinka. Mano žarnynas yra labai patenkintas, štai kaip galėčiau trumpai apibūdinti šių vaistažolių poveikį 🙂

Triphala būna arba pudros pavidalu arba kapsulėse. Iškarto perspėju – pudra siaubingai neskani, geriau imkite kapsules.

triphala

Triphalą (tri – trys; phala – vaisiai) sudaro trys lygios dalys: indiškasis agrastas, karpotasis viršūklis, plaukuotasis viršūklis. Tai yra geriausiai žinomas ir dažniausiai vartojamas ajurvedos vaistažolių mišinys. Triphala turi visų trijų sudedamųjų dalių savybių, tačiau veikia švelniau, negu kiekvienas augalas atskirai. Vartojamas didelėmis dozėmis prieš miegą, mišinys gali veikti kaip valomoji priemonė, o vartojamas nuo 1/2 iki 1 gramo su maistu, gali padėti atsistatyti visam organizmui.

Thriphla

Vartojamas reguliariai, šis mišinys švelniai ir palaipsniui gali padėti šalinti toksinus iš virškinimo trakto ir giluminių audinių. Taip pat šį preparatą galima vartoti kaip kasdienį papildą žmonėms, dirbantiems užterštoje aplinkoje arba su ligoniais.

Mišinį saugu vartoti ilgą laiką, jis gali padėti atstatyti žarnyno veiklą, audinius ir kūno ląsteles, gali padėti mesti svorį. Taip pat nustatyta, kad mišinys gali padėti organizmui pasisavinti vitaminą B.

triphala2

Triphala – tai klasikinis ajurvedinis ekologiškų žolelių mišinys organizmui valyti. 

Sudėtis. Vienoje vegetarinėje kapsulėje yra:
– agrastinio lapainio (Amalaki, lot. Phyllanthus emblica)* vaisiaus minkštimas – 160 mg,
– karpotojo viršūklio (Vibhitaki, lot. Terminalia bellirica)* vaisiaus minkštimas – 160 mg,
– plaukuotojo viršūklio – (Haritaki, lot. Terminalia chebula)* vaisiaus minkštimas – 160 mg.
* sertifikuoti ekologiški augalai.

Patariama pradėti gerti po 4 kapsules su šiltu vandeniu arba pienu prieš miegą. Kiekį galima didinti iki 10 kapsulių. Rekomenduojama vartoti bent vieną mėnesį.

DĖMESIO! – negalima vartoti žindančioms, besilaukiančioms ir vaikams.

alavijoziedas

Kraunama
svg
  • 01

    Triphala – organizmui valyti

Greita navigacija