Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
27 balandžio, 2016- admin

Kaip susikalbėti su daiktais

Senovėje žmonės tikėjo, kad visas mus supantis pasaulis yra gyvas. Jie lenkėsi ežerų, akmenų, medžių dvasioms, taip pat dieviškomis savybėmis apdalindavo ir įvairius daiktus – buities ir darbo ar medžioklės įrankius. Mūsų laikais į tai žiūrima kaip į atgyvenusius prietarus. O gal be reikalo? Kartais atrodo, kad visgi negyvi daiktai gali puikiausiai gyventi savo gyvenimus šalia mūsų. O kas, jei iš tiesų daiktai turi savo sielas? Ir jeigu jie staiga atsisako su mumis draugauti, tai gal ne šiaip sau? Tam, kad išvengtume netikėtų kuriozinių situacijų, gal mums reikia išmokti susikalbėti su savo daiktais? Na bent jau taip siūlo parapsichologai.

Viskas, kas gali sugesti – sugenda

Visi išgyvenome tokių dienų, kai, regis, viskas krenta iš rankų. „Na ir nesėkminga diena“ – galvojame mes, – „per pusryčius sudaužiau mylimiausią puodelį, automobilis neužsivedė, darbe kompiuteris visą laiką strigo, o vakare dar ir maišytuvas vonioje sulūžo”.

Mums nė į galvą neateina, kad tokių nemalonumų serija visai ne atsitiktinumas, o tiesiog į mūsų gyvenimą įsikišo iracionaliosios jėgos.

Nesėkmes taip pat galima pateisini horoskopais – diena nevykusi, tokia ir turėjo būti, nesiseka ir viskas. Tačiau ar tikrai viską galime nurašyti dangaus kūnų judėjimui?

Prisiminkite, juk atrodė lyg puodelis pats nušoko nuo stalo, kad šukėmis pabirtų prieš pat nosį. O kaip tos istorijos su automobiliais, kurias visi žino: kai tik susiruoši parduoti, būtinai sugenda, kai tik nuvarai į servisą, iškart pats pasitaiso.

Gal visgi laikas stabtelėti ir pamąstyti, kokie tai ženklai ar kas tokio su mumis vyksta?

Kai daiktai „įsižeidžia“

Kodėl kartais net naujas daiktas genda ar lūžta? Problema greičiausiai ne jame, o mumyse. Atkreipkite dėmesį, kai būnate streso būsenoje, tai viską mėtote ir verčiate, nes griaunanti energija susikaupusi jumyse persiduoda į aplinką, todėl daiktai pradeda kristi, lūžti, gesti ten, kur esate jūs.

Daiktas net gali „įsižeisti“ už nepagarbų elgesį su juo. Sakykim, jūs seniai daiktu nesinaudojate, arba labai sutepate, arba pamirštate juo pasirūpinti.

Daiktams irgi patinka, kai mes į juos žiūrime kaip į kažką gyvo, jaučiančio. Jie nori tapti mūsų gyvenimo dalimi. Taip daugelio namuose atsiranda mylimi indai, mylimas rankšluostis, ar kitoks mylimas daiktas. Ir jei vietoje mylimų daiktų tenka naudotis kitais, regis, net jaučiame diskomfortą.
Bet būna ir taip, kad daiktas „pavargsta“, tiesiog pabaigia savo rolę jūsų gyvenime ir išeina užtarnautą poilsį. Dažnai tai nutinka su papuošalais: grandinėlė ar apyrankė nutrūksta, nulūžta užsegimas auskarui. Atsiminkite, kad papuošalai ypač artimai liečiasi su mūsų kūnu ir sugeria visą mūsų energiją į save. Kai būna perkrauti, kartais tiesiog išeina, nes nebeturi daugiau vietos tai energijai.

O dar įdomiau, kad daiktai gali ir „pavydėti“ panašiam daiktui, sakykime naujam ir už tai jums atkeršyti. Juk žinote kaip būna: nusiperki naują plaukų džiovintuvą ir po pirmo džiovinimo jis sugenda, tada tenka ieškoti senojo ir džiaugtis „gerai, kad dar neišmečiau”…

Tarp kitko, apie techniką galima parašyti atskirą istoriją. „Dvasias“ kurios „gyvena“ kompiuteriuose, mobiliuosiuose telefonuose, automobiliuose, mikrobangų krosnelėse ir kituose įrenginiuose vadina gremlinais. Sako, jei gremlinui jūs nepatikote, tai automobilis ar priemonė ges ir strigs tol, kol jūs neatsikratysite jų arba išspręsite problemas kitokiais, pvz. „magiškais“ būdais.

Turėjau keletą tokių pavyzdžių ir aš: vienas automobilis taip manęs nemėgo, kad kiekvieną dieną pakliūdavau su juo į kokius nors smulkius incidentus, kol vieną kartą mane tiesiog už sparno užkabino pro šalį važiavęs sunkvežimis ir pradėjo tysti. Tada jau ne juokais išsigandau, bėgau pas bobutę, kad gelbėtų burtais. Ir kaip bebūtų keista, tie užkalbėjimai padėjo, važinėjau dar daug metų juo ir viskas buvo gerai. Kitas pavyzdys: vis gesdavo vienas kompiuteris, tai tekdavo nešti meistrui remontuoti. Bet kai tik atnešdavau, viskas veikdavo kuo puikiausiai ir niekada meistras taip ir nerado jokio gedimo. Jis juokėsi, kad ne man vienai taip nutinka, sakė, kad šiaip jis net nėra profesionalus kompiuterių meistras, tiesiog dažniausiai kompiuteriai pasitaiso vos atnešus, jam visiškai nieko nedarant. Ir netikėk, žmogau, po tokių sutapimų.

O jei pavyzdžiui, per trumpą laiką genda ar lūžta net keletas daiktų, tai gali rodyti, kad jūsų gyvenime kažkas yra negerai. Gal labai nervinatės, pykstate ir nekenčiate viso pasaulio, o gal darote ne tai, ką turėtumėte daryti savo gyvenime ar esate ne savo vietoje?

Atstatykim harmoniją!

Bet kuriuo atveju, jei kažkas genda, vadinasi mūsų darna su aplinkiniu pasauliu yra suardyta. Ir reikia pasistengti ją atstatyti. Štai keletas rekomendacijų, kaip tai padaryti:

  • Elkitės su daiktais su meile.
  • Nemėtykite jų kur papuolė, prižiūrėkite juos, valykite ir rūpinkitės. Kitaip jie gali jums „atkeršyti” nebeveikdami.
  • Nesibarkite ant savo daiktų. Kaip dažnai girdime, “Ach tu prakeiktas automobili, kodėl neužsivedi?!”. Geriau jau sakykite, “na mielasis, ko tu dabar taip, užsivesk, prašau”. Juk tikrai būna, kad vienas ir tas pats prietaisas, vienų žmonių klauso, o kitų ne. Jeigu vienas ir tas pats daiktas visą laiką lūžta ir genda, vadinasi, jis tiesiog ne jūsų. Geriau juo atsikratyti: išmesti, parduoti, padovanoti. Nenustebkite, jei naujam savininkui su juo viskas seksis puikiai.
  • Pagal galimybę neduokite savo daiktų kitiems naudoti. Prisigaudę svetimos energijos, jie gali nustoti veikę. Jeigu nusipirkote naują daiktą, tai seną geriausia iš karto išmesti. Nereikia namuose kelti pavydo scenų. Taip galite sujaukti visą namų energetiką, o vėliau tai atsispindės naujų daiktų veikoje.

Jei jūsų daiktai pradėjo dažnai gesti, pažvelkite į save ir pamąstykite, kas su jumis gali būti ne taip šiuo periodu. Galbūt jums reikia susitvarkyti savo gyvenimą, įvesti tvarką ir harmoniją, ir tuomet viskas aplink jus taip pat susitvarkys.

Sėkmės ir pasidalinkite savo keistais daiktų pasaulio nutikimais, juk įdomu visiems sužinoti, kokių įdomių dalykų nutinka.

——————————————————————————-
Ar vyrauja tvarka ir harmonija Jūsų kosmetikos priemonių lentynėlėje?
Alavijo kosmetikos produktuose naudojami aukščiausios kokybės ekologiški alavijai išauginti Kanarų salų plantacijose.
alavijo kremai

Kraunama
svg
  • 01

    Kaip susikalbėti su daiktais

Greita navigacija