Kiekvienam darbui atlikti dažnai reikalinga motyvacija. Būtent ji daugeliui turtingų žmonių padėjo pasiekti sėkmę. Žmogus, sugebantis kontroliuoti save, sugebės valdyti ir dideles kompanijas. Svarbu, laiku tai suvokti. Čia apžvelgsiu šešis motyvacijos didinimo metodus, kurie padės jums pasiekti tikros sėkmės.
1. Pats svarbiausias momentas – suvokti, kad greitai nieko nepavyks padaryti.
Nebūna taip, kad vos tu užsinorėjai, iš karto viskas gavosi. Viskam reikalingas laikas ir tam tikri eigos etapai. Užduoties sunkumas priklauso nuo iškeltų tikslų sudėtingumo, nuo užsispyrimo ir, žinoma, nuo motyvacijos. Bet koks projektas, tikslas, ar svajonė reikalauja laiko ir jėgų sąnaudų. Tik veiksmai, o ne svarstymai, mąstymai ar aptarimai atneša rezultatą.
2. Neribokite savo galimybių
Neužsibrėžkite tokių tikslų, kuriuos lengvai galite įgyvendinti, nes labai greitai prarasite susidomėjimą jais. Schematiškai, svajonė turi būti planu, o ne miražu. Mes sąmoningai statome save į rėmus ir jų laikomės. Imdamiesi didelių ir sunkių projektų ar užduočių, mes praplečiame savo asmeninį akiratį ir gauname neįkainojamos patirties. Būtent tai daugelis vadina sėkme, tačiau tai nėra atsitiktinumai.
3. Veikite greitai
Naujo tikslo realizavimo galiojimo laikas – trys dienos. Žinokite, jei per tris dienas nedarote jokių žingsnių, tai neįgyvendinsite šio plano niekada. Kiekviena idėja – tai galimybė kažką pakeisti į gerą. Tačiau tik vienetai išnaudoja tas idėjas iki galo. Greitieji dažnai klysta, bet tik taip pasiekia aukštumų. Kiti gi sėdi ir laukia kitos galimybės, tam, kad ir vėl ją praleistų.
4. Projekcija
Pasistenkite suvokti, dėl ko jūs visa tai darote. Žinoti savo didįjį tikslą ir jo siekti – štai kas padės jums likti susikaupusiais ir neleis pasimesti ar nukrypti, visuomet stimuliuos jus. Tuo pat metu sekite savo asmeninio gyvenimo įvykius ir analizuokite klaidas. Vienu žodžiu, būkite pasiruošę bet kuriuo gyvenimo momentu koreguoti savo kelią. Dažniau užduokite sau klausimą – ar tai, ką aš dabar darau, priartina mane prie mano didžiojo tikslo?
5. Esant labai silpnai motyvacijai, galima naudoti konkurenciją su pačiu savimi arba su konkurentais.
Kokia iš to nauda? Pasistūmėti rezultatuose, gauti motyvacijos dozę ir norą tęsti tai, ką pradėjai. Kiekviena tokia pergalė smegenyse išskiria fermentus, kurių veikimas panašus į narkotikų, nes iššaukia euforijos, laimės, džiaugsmo būseną. Štai kodėl žmonės, kurie save patys sukūrė, retai kada naudoja narkotikus, jie ir taip gauna pakankamą dozę džiaugsmo ir pasitenkinimo savimi.
6. Darykite tai, kas patinka
Kitaip, ankščiau ar vėliau (greičiausiai visgi ankščiau) jums tiesiog atsibos. Todėl, kad pagrindinė bet kokios sėkmės taisyklė – užsiimti mylima veikla. Visi žino šią taisyklę, bet tik vienetai ją pritaiko gyvenime. Ir dar – vienu metu fokusuokite savo dėmesį tik į vieną veiklą. Gyvenkite šia veikla, įdėkite į ją jėgas, laiką ir sielą. Tik tada procesas duos norimus rezultatus.
Alavijų priemonės odai ir plaukams motyvuoja pradėti rytą su šypsena ir gera savijauta.