Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Dabar skaitau: 12 stresą keliančių dalykų, su kuriais geriau nebesitaikstyti

Kraunama
28 balandžio, 2016- Sigita

12 stresą keliančių dalykų, su kuriais geriau nebesitaikstyti

Jeigu jums atrodo, kad jūsų gyvenime per daug stresą ir neigiamas emocijas sukeliančių veiksnių, vadinasi, atėjo laikas jų atsikratyti. Gyvenimas per trumpas, kad būtumėte nelaimingi. O kad taptumėte laimingais, kartais tiesiog reikia nustoti kentėti. Nes kentėjimas dažniausiai nėra mums naudingas. Jau seniai psichologų ir gydytojų yra įrodyta, kad stresas ir kentėjimas yra ligų priežastis, ir ypatingai lėtinių ir sunkiai arba visai neišgydomų. Siūlau tokį sąrašą dalykų, kuriuos reikėtų nustoti kęsti, tam, kad gyventumėte komfortabiliai ir pozityviai. Patariu atsikratyti šių dalykų kuo greičiau, tuo geriau.

Susitaikymas su faktu, kad esate niekam tikęs, neturintis gabumų žmogus.

Kalbu apie tai, kad jūs galite pradėti viską iš naujo arba padaryti daug ką žymiai geriau. Kartais reikia tiesiog atsitraukti ir pasižiūrėti į viską iš tam tikro atstumo, kad pamatytumėte tikrąjį vaizdą. Dažniausiai suaugti, reiškia, atsikratyti senų nereikalingų įpročių, santykių, o vietoje jų atrasti kai ką naujo, kai ką, kas iš tikrųjų verstų jus judėti į priekį ir jaustis galinčiu, sugebančiu ir norinčiu. Tai dalykai, kurie sukelia pašėlusį norą gyventi, daryti ir net einant miegoti, jau laukti ryto, kad galėtum visa tai tęsti. Būtent tokiuose dalykuose slypi gyvenimas. O atrasti savo talentus galite tik jūs patys ir tik tada, kai nustosite manyti, kad esate nieko verti ir nieko nesugebate. Greičiausiai, jūs nesugebate tik to, kas nėra jūsų talentas, bet vis tiek tai darote, o jei darytumėte būtent savo darbą, jūs taptumėte vienu geriausių. Ir tai tik paprasto pasirinkimo klausimas.

Jūsų asmeninis negatyvus mąstymas

Jūsų mintys ir protas – tai tik jūsų šventas pasaulis. Ir tik jūs galite nuspręsti, ar uždengti visus langus ir tą pasaulį paversti tamsa, ar atvirkščiai, atverti juos ir įsileisti į šį pasaulį šviesą. Net pačiose sunkiausiose situacijose galima pamatyti šviesą tunelio gale. Atsakykite sau į klausimą:

Apie ką jūs dažniausiai galvojate? Ar galvojate, kaip toli jau nuėjau, o gal mąstote tik apie tai, kiek daug nueiti dar liko? Jaučiate skirtumą tarp tų mąstymo variantų? Jei nejaučiate, tai tikrai reikia daug ką apgalvoti, o jei suprantate, bet galvojate antruoju mąstymo būdu, tai kodėl taip elgiatės? Kas trukdo matyti nuveiktus darbus ir kas verčia įsivaizduoti tik neįveikiamas kliūtis laukiančias kelyje? Ką dažniau prisimenate, ar savo stipriąsias ar savo silpnąsias puses? Kaip jūs dažniau galvojate, ar apie tai kad su jumis gali nutikti tik blogi dalykai ar kad dažniau nutinka geri? Kreipkite daugiau dėmesio į savo vidinį dialogą, nes gali būti, jog jūsų mintys tėra vienintelis dalykas, kurį reikėtų keisti jūsų gyvenime tam, kad sulauktumėte daugiau laimės, sėkmės ir meilės.

Kitų žmonių negatyvumas

Jūs niekaip nenustosite patys sau kenkti tol, kol neišmoksite savęs vertinti ir palaikyti. Jūs neturėtumėte sekti, ką daro ar kalba kiti, tačiau tik nuo jūsų priklauso, ką jie darys ar kalbės, kai reikalas liečia jus. Tik jūs galite leisti blogų žmonių žodžiams sužeisti jūsų širdį ir mintis. Ir atsiminkite, jei jūs pats nepasaugosite savęs, savo vidinio pasaulio, niekas kitas to taip pat nepadarys.

Nesveiki santykiai

Savo santykius kurkite teisingai. Dažnai žmonės jaučiasi labiau vieniši ir nelaimingi santykiuose, nei jų neturėdami. Būkite tik su tais žmonėmis, kurie jus vertina ir gerbia. Jums nereikia daug draugų dėl pilnos laimės, užtenka tik keleto, tačiau tokių, kurie vertina jus tiesiog už tai, kad jūs esate. Ir išeiname mes ne dėl to, kad kažkas mūsų neverti, o todėl, kad pagaliau patys suvokėme savo pačių vertę.

Nepadorumas

Ramiai miegosite tik tada, kai žinosite, kad nieko neįžeidėte, nieko neišnaudojote tam, kad pasiektumėte savo tikslų. Jei jums pavyks pragyventi gyvenimą be falšo ir nuodėmių, jūs sugebėsite išsaugoti ramybę ir taiką savo mintyse. O tokia taika yra neįkainojama. Būkite sąžiningi ir apsupkite save tokiais pat sąžiningais žmonėmis.

Darbo atmosfera ar darbo pobūdis, kurio jūs nekenčiate

Jei jums atrodo, kad su jumis elgiamasi neteisingai ar jaučiate, kad jums yra blogai, neapsiribokite viena ar keliomis veiklomis, kuriomis užsiimate be jokio malonumo ir intereso. Tęskite paieškas ir amžius čia visai ne prie ko. Jūs tikrai rasite tai, ko ieškote, jei tik pasistengsite ir nenuleisite rankų prie pirmos nesėkmės. O jei jūs labai sunkiai dirbate, bet kartu ir mėgaujatės kiekviena darbo minute, nesustokite, jūs jau esate ant slenksčio kažko grandiozinio. Jeigu jūsų darbas yra jūsų aistra, tai kaip gi ji gali būti varginanti ar nekenčiama?

Būti nepasiruošusiu ir neorganizuotu

Atsibuskite puse valandos ankščiau ir jums nereikės visur bėgti griūnant. Tos 30 minučių jums padės išvengti baudos už greitį, pavėlavimo ir kitų galvos skausmų. Įsiveskite tvarką. Išmeskite šlamštą kuriuo nesinaudojate. Perskaitykite David Allen knygą “Produktyvaus darbo paslaptys”, tai geras praktinis vadovas, kaip susitvarkyti gyvenimą.

Neveiklumas

Tai, kad jūs gaunate žinias, dar nereiškia, kad jau augate. Augimas prasideda tada, kai jūsų žinios pradeda keisti jūsų gyvenimą. Tiesiog sėdėdami ir siųsdami mintis į kosmosą, jūs negalėsite nieko pakeisti ir nepasistūmėsite nei per žingsnį į priekį. Ir jeigu jūs, net apsikrovę pačiomis geriausiomis žiniomis, toliau darysite tai, ką darėte, tai ir gausite vis tą patį, ką gaudavote iki šiol. Geriausias laikas kažką keisti yra dabar.

Neužbaigtų darbų grandinė

Nieko nėra blogiau, už besitęsiančią neužbaigtų darbų grandinę. Nustokite viską atidėlioti rytdienai. Pradėkite savo darbus jau dabar ir laiku juos pabaikite. Jei darbus atidėliosite iki pirmadienio, viskas darysis tik blogiau ir blogiau.

Galvoti apie praeities klaidas ir nuoskaudas

Jeigu jums atrodo, kad jūsų laivas skęsta, tai greičiausiai jums reikia išmesti nereikalingą šlamštą, kuris ir traukia į dugną. Kitą kartą, kai nuspręsite įvesti tvarką savo gyvenime, pradėkite nuo tikrai nereikalingų dalykų, tokių kaip senos nuoskaudos, nusivylimai ir skausmas. Paleiskite juos. Neįmanoma pradėti skaityti naujo puslapio, visą laiką skaitant prieš tai buvusį.

Naujų skolų atsiradimas

Asmeninės skolos priveda prie streso ir širdies ligų. Gyventi reikia mokėti ne tik mėgaujantis. Nepirkite šlamšto, kuris jums nereikalingas. Neleiskite pinigų bet kam, pavyzdžiui, kad sudarytumėte nuomonę ar įspūdį kitiems. Neapgaudinėkite savęs mintimis, kad gyvenime svarbiausia yra materialūs dalykai. Jūs turite valdyti pinigus, o ne pinigai jus. Visada gyvenkite pagal savo galimybes, o jei norisi geriau, tada plėskite savo galimybes, o ne imkite skolon.

Nenoras pasakyti tai, ką reikia pasakyti

Kiekvieno mūsų galvoje yra mažas sarginis šunelis, kuris saugo mus. Jis su mumis ir mūsų šeima užaugo kartu. Taip pat gyveno kartu su mūsų kolegomis, mūsų aplinka ir visuomenėje apskritai. O jo vienintelis tikslas – sekti mus ir stebėti, kad mes neperžengtume leistinų ribų. Ir kai tik mes priprantame prie jo buvimo, pradedame priprasti ir prie jo nuomonės. Ne, mes neturime elgtis negražiai ar kaip juokdariai, bet mes turime sakyti tai, ką būtina pasakyti, ir turime padaryti tada, kada tai būtina. Gal tai bus vienintelis šansas pasakyti tiesą. Todėl visada sakykime tiesą – savo tiesą. Juk žinote, kad vien tylėdami mes labai dažnai prisidedame prie nusikaltimų.

Sėkmės gyventi be streso, jei patiko straipsnis, pasidalink, jei turi savo nuomonę, pareikšk ją komentaruose.

Luka de Luna

——————————————————————————-
————————–
Gyvenimas per trumpas, kad būtumėte nelaimingi. Jeigu jums stresą kelia atspindys, kurį matote pasižiūrėję į veidrodį, galbūt laikas pakeisti iki šiol naudotas veido odos priežiūros priemones?

alijošiaus kosmetika

Aloe Vera priemonės odai ir plaukams

Kraunama
svg
  • 01

    12 stresą keliančių dalykų, su kuriais geriau nebesitaikstyti

Greita navigacija