Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
11 spalio, 2016- admin

Kaip išlikti ramiu ir susikaupusiu

Pasaulyje, kupiname streso ir įtampos, labai svarbu mokėti išlikti ramiu ir susikaupusiu. Visų pirma, tai – sveikatos, kuri yra brangiausias turtas, klausimas. Taip pat tai ir jūsų karjeros ar socialinio gyvenimo pagrindas, nes patys suprantate, jog susikaupimas, gera koncentracija bei ramus požiūris į viską padeda išlikti ir pasiekti savo tikslus.

Kaip gi išmokti šio nelengvo meno? Štai keletas patarimų, kuriuos praktikuodami kiekvieną dieną, tikrai pasieksite rezultatų.

–       Būkite pasiruošę paleisti. Paleisti žmones, kurie jaukia jums protą, bando manipuliuoti, terorizuoti ar tyčiotis. Paleisti žmones, kurie visą laiką skundžiasi, kurie viskuo nepatenkinti, demonstruoja pyktį ir pagiežą. Žodžiu tuos, kurie jaukia jūsų emocinę ramybę. Tarkite pirmiausia sau, kad jie jums nereikalingi, kaip ir jūs jiems. Ir kiekvieną dieną atsiminkite – niekas niekam nieko nėra skolingas, kad ir kaip kartais jums bandoma tai įteigti.

–       Būkite lygūs. Lygybė yra tame, jog visi mes vienodai atsakingi už savo gyvenimus. Visi lygūs ir nereikia tikėtis ar laukti, kad kažkas už jus nuspręs, kaip jums gyventi, ką galvoti ir kaip elgtis. Mes visi lygūs prieš pasirinkimą.

–       Išlikite budrūs. Neleiskite niekam manipuliuoti jumis ar jūsų jausmais. Atsiminkite, kad santykiai – tai kito žmogaus buvimas jūsų gyvenime, o ne jo gelbėjimas. Aišku, nepainiokite to su paprasčiausiu pagalbos prašymu. Jei prašo, padėkite, kaip tik galite. Manipuliacijos – tai kas kita.

–       Būkite pasiruošę atsitraukti. Nesileiskite į kovas, kaltinimus, apkalbas, aiškinimusis. Niekada nesiteisinkite. Jei buvote neteisūs, tiesiog atsiprašykite, to pakanka. Jei labai daug skausmo suteikėte kitam, paklauskite, kaip galite ištaisyti žalą, kad išpirktumėte kaltę. Jei negausite atsakymo, būkite pasiruošę atsitraukti. Nes toliau jau kalbama ne apie jūsų kaltę, o apie to žmogaus kaltinimus bei gebėjimą atleisti.

–       Būkite tvirti. Nedžiūgaukite, kai jus giria, neverkite, kai jus peikia. Gyvenimas nesusideda vien tik iš pergalių ar vien tik pralaimėjimų. Ir negalima nieko vertinti vien pergalėmis ar pralaimėjimais. Tiesiog atraskite, ką naujo sužinojote ir ko išmokote iš geros ar blogos situacijos, ir keliaukite pirmyn tvirtu žingsniu.

–       Tapkite praeinančiu. Tiksliau, praeikite pro šalį, kai matote svetimus konfliktus ar nesutarimus, apkalbas, skundus, manipuliacijas bei intrigas. Taip pat praeikite pro pyktį, kerštą, stereotipinius etikečių klijavimus, pasipiktinimus viskuo ir visais. Neįsitraukite į visą šitą, neeikvokite savo laiko. Praeikite pro šalį.

–       Būkite pasiruošę išsiskirti. Atsisveikinti su pasenusiomis idėjomis. Visą laiką išbandykite kažką nauja, eikite koja kojon su progresu, neužstrikite nei laike nei erdvėje. Atsisveikinkite su santykiais, kurie jums suteikia nemalonius išgyvenimus bei skausmą, o ne džiaugsmą ir malonumą, atima daug jėgų ir laiko.

–       Išmokite tiesiog būti, čia ir dabar, jauskite savo kūną, stebėkite savo laikyseną, ji irgi stipriai prisideda prie jūsų tvirtumo, ramybės bei emocinio stabilumo. Niekam neleiskite jūsų suriesti į ragą.

Su meile Luka,

Taip pat skaitykite kaip tapti laisva ir stipria asmenybe https://transformacijos.lt/kaip-tapti-laisva-ir-stipria-asmenybe/

………………………………………………………….

Mano internetinėje parduotuvėje rasite alavijų produktus skirtus ne tik grožio puoselėjimui, bet ir gerai savijautai.

alavijo kosmetika

Aloe Vera produktai grožiui ir sveikatai

Kraunama
svg
  • 01

    Kaip išlikti ramiu ir susikaupusiu

Greita navigacija