Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
1 rugsėjo, 2015- Sigita

Tapingas – emocijų akupunktūra

Pirmiausia, kaip įžangą, noriu parašyti, kad visos praktikos, pratimai ir kita gali jums padėti susikurti geresnį, turtingesnį ir laimingesnį gyvenimą, tačiau tai nėra panacėja ir tai nesuveikia staiga, kaip paspaudus jungiklį užsidega šviesa. Visi šie pratimai turi būti daromi reguliariai, ilgą laiką ir teisingai nukreipiant savo mintis bei emocijas. Jei jūs dešimtis metų grūdote į savo pasąmonę krūvas šiukšlių, tai per vieną dieną ar mėnesį jų iš ten tikrai neiškrapštysite. Juolab, jeigu bijosite pakliūti į kitokį gyvenimą, nes bijosite to gyvenimo pasekmių, tai ir nepakliūsite. Klaidingi įsitikinimai, kurių turime kiekvienas, klaidingos asociacijos, tai šiukšlės su kuriomis gyvename ir kurias laikome vertybe. Tam, kad tai pasikeistų, turime gerokai padirbėti. Visų rezultatų pagrindas yra kasdienės ir sistemingos treniruotės.

Tapingas tai – labai paprasta ir galinga technika, kuri padeda atsikratyti baimių ir atblokuoti visus energetinius blokus, kurie trukdo jums gauti tai, ko trokštate iš gyvenimo. Taip pat ji padeda tolimesniuose žingsniuose darant savo gyvenimą geresniu.
Ar pastebėjote, kad jūs pats sudarote kliūtis savo kelyje į geresnį gyvenimą? Ar jaučiate, kad turite didelį potencialą savo viduje, tačiau nei per žingsnį nepriartėjate prie jo atskleidimo? Ar žinote, kad jūs turite įsitikinimų, kurie trukdo jums gyventi ir stabdo progresą?
Ši technika skirta neutralizuoti visus neigiamus įsitikinimus ir pakeisti juos teigiamais, bei atsikratyti įvairių su tuo susijusių problemų.
Tapingas, paprasčiau sakant, tai – tam tikrų energetinių taškų, esančių jūsų kūne stuksenimas. Šiai technikai atlikti tinka bet kuris laikas ir vieta. Ji neužima daug laiko. Skirkite kiekvieną rytą tik po keletą minučių ir pajusite, kaip gyvenimas pradeda keistis.
Tai paprasta technika, jos galima išmokti labai greitai ir ji padės atsikratyti apribojimų ir baimių stabdančių jus, žalingų įpročių taip pat.
Norint, ją galima naudoti kartu su meditacijomis ir vizualizacija, kas sustiprins šių technikų veikimą ir pagreitins jūsų priartėjimą prie išsvajoto gyvenimo.

Taigi kelionėje link gyvenimo pilnatvės didžiausi stabdžiai yra baimės ir neteisingi, ribojantys įsitikinimai. Jūs net neįtariate, kad riboti, stabdantys jus įsitikinimai veikia jūsų pasąmonėje, kaip foninė programa, kurios jūs nejaučiate ir nematote.

Toks pavyzdys: jeigu jūs esate įsitikinęs, nes ir jūsų tėvai taip mąstė, kad būti turtingu yra blogai, turtingi žmonės yra vagys ir nusikaltėliai, tokiu būdų ši foninė programa jūsų pasąmonėje jums šnibžda, jeigu jūs būtumėte turtingas jūsų artimieji ir draugai jus kritikuotų ir vadintų vagimi. Galite patys suprasti, kad būtent šis klaidingas giluminis įsitikinimas jums ir trukdo būti turtingu.

Ar kada esate susimastę apie tai?
Arba jeigu jūs labai bijote, kad jums nepasiseks ir kad tai bus labai skaudu, bei kad bus gėda dėl to, tai jūs dėl šio įsitikinimo vis atidėliojate bet kokius veiksmus, susijusius su gyvenimo keitimu ar kokių nors svarbių sprendimų priėmimu.
Įsitikimai ir baimės yra glaudžiai susiję tarpusavyje. Baimes galima išskirstyti į šias penkias kategorijas:

  • Sėkmės baimė
  • Nesėkmės baimė
  • Permainų baimė
  • Baimė išduoti savo įsitikinimus
  • Turtingo gyvenimo baimė, nes jūsų įsitikinimais, jūs nesate vertas sėkmės ir gyvenimo gėrybių.

Su paskutiniu įsitikinimu kovoti yra sunkiausia, o jis dažnai pasitaiko mūsų visuomenėje.
Visos šios baimės susijusios tiek su mūsų auklėjimu, tiek su mūsų asmenine patirtimi ir su aplinka, kurioje gyvename. Ir būtent jos sudaro didžiausius trukdžius ir didžiausias kliūtis kelyje į sėkmę.
Tapingo pagalba galima atsikratyti visų šių baimių, bei atverti kelius į geresnį gyvenimą. Svarbiausia – išsiaiškinti, koks klaidingas įsitikinimas ar baimė yra jūsų problema, kas trukdo jums atverti duris į gyvenimo pilnatvę. Ir kai tai išsiaiškinate, emocijų akupunktūros dėka galite jo atsikratyti.
Ši technika paremta senovės kinų medicinos žiniomis apie energetinius kanalus ir energetinius taškus, esančius visame mūsų kūne, bei šiuolaikinės psichologijos žiniomis. Energijos tekėjimas mūsų kūno meridianais būna blokuojamas tam tikruose taškuose ir kol tų blokų nenuimsime, tol tolygus energijos pasiskirstymas nebus įmanomas, o tai ir kenkia visiems jūsų gyvenimo aspektams. Ši akupunktūra yra be adatų, jūs tiesiog stuksenate patys savo ranka tuos svarbius energetinius taškus, sakydami tam tikrus teiginius ir šie veiksmai daromi kartu veikia kaip blokų nuėmimas.

Pirmiausia, pradedant taikyti šią energetinę praktiką, jūs turite turėti aiškų tikslą. Ką norite pasiekti? Kokios baimės ar įsitikinimo norite atsikratyti? Tai gali būti bloga emocija, jausmai, įsitikinimai, pyktis, pavydas ar kita, kas trukdo jums gyventi ir blokuoja kelius į geresnį gyvenimą.

Antas žingsnis – įvertinkite skalėje nuo 1 iki 10 problemos dydį, kad žinotumėte, kiek ji yra didelė, kiek ji trukdo gyventi, pajauskite kiek stipriai tai jus liūdina, skaudina ar trikdo.

taping1

Trečias – įvadinis teiginys stuksenant “karate” tašką. Šis teiginys skamba taip: „Nors aš ir turiu šią problemą (įvardijame problemą), aš besąlygiškai priimu ir myliu save tokį”.
Nors tai gali pasirodyti keistas ir nereikalingas teiginys, tačiau jis jums padeda sumažinti vidinį pasipriešinimą ir baimę, taip pat jūs suprantate, kad nors ir yra tokia problema, tai – normalu ir jūs normalus ir nusipelnote meilės. Tokiu būdu vidinis pasipriešinimas ir psichologinė įtampa sumažėja ir mes pajuntame palengvėjimą bei atsipalaidavimą.
Ketvirtas žingsnis – pradedame stuksenimą energetiniuose taškuose, kad atsikratytume šios problemos.
Ši technika gera tuo, kad pajungiama ne tik sąmonė, kaip vizualizacijose ar pozityviajame mąstyme, bet ir kūnas, jo energetika, ir tai duoda didesnį bei stipresnį efektą.

Taigi pamąstykite ir suraskite visas giliai pasąmonėje pasislėpusias problemas ir blokus, kurie trukdo jums siekti sėkmės ir kurie jus neramina. O aš aprašysiu kokius taškus ir kaip juos reikia stuksenti, kad visų tų problemų atsikratytumėte.

Pagal apklausas dažniausiai žmonės jaudinasi dėl pinigų, dėl savo finansinės padėties ir būtent šis pastovus nerimas jiems ir trukdo pritraukti daugiau pinigų į savo gyvenimą. Nerimaudami, kad neturime pinigų arba kad turime jų per mažai, mes mąstome būtent apie tai, kad jų neturime ir tokiomis mintimis dar sumažiname jų kiekį. Prisiminkite – apie ką galvojame, tą ir turime. Jei galvojame, kad kažko mums trūksta, tai to mums trūksta vis labiau ir labiau.

Šiandien bandysime atsikratyti nerimo dėl pinigų pasitelkdami Tapingą.

Paveikslėlyje pažymėjau visus taškus kuriuos reikės pastuksenti. Taip pat galite pasižiūrėti video, kur aiškiai demonstruojama, kaip atliekamas Tapingas. Stuksenimas vyksta taip: suglauskite du pirštus ir jais stuksenkite tašką tuo pat metu tyliai ar garsiai tardami teiginius. Stuksenkite tiek kartų kiek reikia, kol pasakote teiginį, kiekis nėra svarbus, tačiau tai nėra vienas bakstelėjimas. Reikia sustuksenti į vieną tašką nuo 7 kartų ir daugiau, kaip pavyksta. Pradedame nuo karate taško vardindami tai, ką norime anuliuoti ir pripažindami jog mes turime šį įsitikinimą ir jog mes manome, kad šis įsitikinimas yra teisingas.

Pradedam:

Garsiai įvardijame įsitikinimą, pamatuojame, kiek jis stipriai mums svarbus, kiek jis mus veikia.

— Aš esu įsitikinęs, kad reikia jaudintis dėl pinigų. (dauguma iš tikro tuo tiki ir mano, kad nesijaudinti dėl pinigų būtų labai neatsakinga)

pradedame Tapingą:

Karate tašką stuksendami keturiais pirštais sakome sau:

—nors aš esu įsitikinęs, jog būtina jaudintis ir nerimauti dėl pinigų ir kad to nedaryti būtų labai neatsakinga, aš visiškai ir besąlygiškai priimu save.

—nors aš tikiu, jog reikia nerimauti dėl pinigų, aš visiškai priimu save.

—nors aš esu įsitikinęs, jog būtina jaudintis ir nerimauti dėl pinigų ir kad to nedaryti būtų visiškai neatsakinga, aš besąlygiškai priimu ir myliu save.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką virš antakio:

—aš esu įsitikinęs, jog būtina jaudintis ir nerimauti dėl pinigų.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką šalia akies:

—aš esu įsitikinęs, kad nesijaudinti dėl pinigų būtų visiškai neatsakinga.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką po akimi:

aš esu įsitikinęs, jog būtina jaudintis ir nerimauti dėl pinigų.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką po nosimi:

ar gi tai nėra visiškas neatsakingumas, jei nesijaudini dėl pinigų?

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką smakro centre:

—aš jaučiuosi visiškai neatsakingu, jei nesijaudinu dėl pinigų.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką raktikaulio pradžioje:

—aš jaučiuosi visiškai neatsakingu, jei nesijaudinu dėl pinigų.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką po pažastimi:

—aš jaučiuosi visiškai neatsakingu, jei nesijaudinu dėl pinigų.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką viršugalvyje:

—aš esu įsitikinęs, jog būtina jaudintis ir nerimauti dėl pinigų ir aš jaučiuosi visiškai neatsakingu, jei nesijaudinu dėl pinigų.

Antras ratas

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką virš antakio:

—o kas, jeigu tai yra normalu?

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką šalia akies:

—o kas jei visai nebūtina jaudintis dėl pinigų?

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką po akimi:

—o kas jei aš galėčiau būti visiškai ramus dėl pinigų?

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką po nosimi:

o kas jei aš galėčiau būti visiškai ramus dėl pinigų?

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką smakro centre:

aš renkuosi būti visiškai ramus dėl pinigų.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką raktikaulio pradžioje:

aš renkuosi būti visiškai ramus dėl pinigų, aš renkuosi būti atsipalaidavęs ir visiškai ramus galvodamas apie pinigus.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką po pažastimi:

aš renkuosi būti visiškai ramus dėl pinigų, aš renkuosi būti atsipalaidavęs ir visiškai ramus galvodamas apie pinigus.

Dviem pirštais pradedame stuksenti tašką viršugalvyje:

aš renkuosi būti visiškai ramus dėl pinigų, aš renkuosi būti atsipalaidavęs ir ramus galvodamas apie pinigus.

Dabar giliai įkvėpkite ir iškvėpkite.

Vėl ištarkite įvadinį teiginį, savo įsitikinimą, kad jūs privalote nerimauti dėl pinigų bei vėl išmatuokite kiek dabar svarbus ir įtikinantis jums atrodo šis įsitikinimas? kiek stiprus nerimas yra dabar? Paprastai tas nerimas sumažėja, o įsitikinimas darant šį pratimą kasdien pamažu visiškai išnyksta.

Lygiai tokiu pat būdu galite pabandyti padirbėti su bet kuriuo kitu įsitikinimu.

Pirmiausia teiginys, paskui neteisingas įsitikinimas, vėliau teisingas teiginys.

Taigi bandykite ir dalinkitės, kaip sekasi.

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijų grožio priemonės visų tipų odai ir plaukams.

Kraunama
svg
  • 01

    Tapingas – emocijų akupunktūra

Greita navigacija