Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
14 kovo, 2016- Sigita

Kas svarbiau, mintys ar veiksmai?

Pradėsiu nuo to, kad vyrauja du kraštutinumai: 1. viską sprendžia veiksmai; 2. viską sprendžia mintys.

Tikriausiai pastebėjote, kad dauguma tų, kurie niekada nesidomėjo ir neskaitė apie minčių galias, yra įsitikinę (o gal jiems tai įkalė į galvas giminės ir artimieji), jog tik sunkiu darbu įmanoma ko nors pasiekti gyvenime. Bet aš dažnai sutinku ir tokių, kurie kažką paskaitę ar viena ausim išgirdę apie minčių realizavimąsi, sėda ramiai ant sofų ir laukia, kol visos jų mintys taps realybe. Žinoma, bet kokie kraštutinumai nėra gerai ir neatneša norimų rezultatų, arba jei ir pasiseka kam, tai paprastai tokie rezultatai sunaikina visą kitą tų žmonių gyvenime, o tai visai nedžiugina.

Taigi, pirmasis, tradicinis būdas – ką darai, tą ir gauni, kiek įdedi pastangų, tiek ir turi. Tiesą sakant, yra tame nemažai tiesios.

Panagrinėkime pavyzdžiui 10 000 valandų taisyklę, dėl kurios žmogus tampa geriausias iš geriausių savo darbe.

Berlyno muzikos akademijoje, prieš dvyliką metų buvo atliktas tyrimas, kuriuo nustatyta, kad nei vienas, įdėjęs mažiau pastangų už kitus, netapo didžiu savo srities profesionalu. Taip pat išsiaiškinta, kad tie, kurie labai daug dirbo, net ir neturėdami ypatingų duomenų, pasiekė tokių pat aukštų rezultatų, kaip ir tie kurie buvo gabesni.

Panašių pavyzdžių galima rasti ir sporte. Manau, aišku, kad tie, kurie treniruojasi mažiau už kitus, mažiau ir pasiekia. Net nekalbame apie tai, kad nesitreniruodami, o tik svajodami apie rekordus, tai jau tikrai nei vienas jokių rekordų nepasiekė.

Raumenų mintimis nepadidinsi. Be tų 10 000 valandų darbo, niekuomet netapsi olimpiniu čempionu, kaip ir savo gyvenimo bei savęs nepatobulinsi ir nepasieksi užsibrėžtų tikslų, neįdėdamas pastangų ir kasdienio darbo.

Nemanykite, kad visa tai yra lengva ir paprasta, kaip kartais bandoma garsiai pranešti, reklamuojant seminarus ar knygas.

Viskas lyg ir suprantama bei teisinga, tačiau neapleidžia tas nelemtas vidinis jausmas, kad vien tik treniruotėmis irgi ne viskas pasiekiama. Kaip bebūtų, nors ir vieni ir kiti treniruojasi, aria, bet vieni vis tiek gauna daugiau ir atrodo, lyg viskas, net tos sunkios treniruotės įveikiamos žymiai lengviau nei kitiems.

Ar tikrai tik valandų skaičius yra tas rodiklis, o gal yra kai kas svarbiau?

Jau, manau, žinote, kad kokį dešimtmetį yra populiarus naujas požiūris, jog viskas šiame pasaulyje pasiekiama tik minčių galia. Ne taip svarbu, kas esi ir ką veiki, viskas, ko tau reikia – tai teisingai ir intensyviai bei sistemingai mąstyti viena kryptimi. Ir jei tai darysi, viskas savaime išsispręs.

Kvaila, bet esu savo laiku tikėjusi vienu kraštutinumu ir juo sekusi, vėliau kitu ir taip pat jį išbandžiusi. Šiandien drąsiai teigiu, kad ir viena ir kita nėra visiška tiesa ir nereikia aklai tikėti tokiais kraštutinumais.

Sakau tiesiai – be treniruočių neįmanoma užsiauginti raumenų, ir kalbu ne tik apie fizinius, bet ir dvasinius ar teorinius raumenis. Teoriškai gal tai ir yra įmanoma, jei esi tiek nušvitęs ir pasiekęs būseną, kuri keičia materiją vien mintimis, tačiau tokių mes nepažįstame, o jeigu jų ir yra, tai jiems jau nebeįdomu su mumis.

Mintys, be jokios abejonės, veikia, jos yra labai stiprus įrankis ir tikrai galima sau „išsiburti”, ką tik norite. Ne veltui sakoma, viskas, ką galima įsivaizduoti, turi galimybę išsipildyti. Vien mintimis galima išsikviesti laisvą automobilio stovėjimo vietą, naują automobilį ar susitikimą su tam tikru žmogumi. Tačiau tokie projektai paprastai vyksta panašaus lygio ir kainų kategorijose, kaip ir pirma, beveik nenukrypstant nuo to, kas jau buvo anksčiau.

Tačiau, jei norime kardinaliai pakeisti savo finansinio ir dvasinio gyvenimo lygį, pereiti į aukštesnius ir platesnius horizontus, vien tik minčių nepakanka. Visgi reikės padirbėti ir ne šiaip sau, o padirbėti iš peties.

Viltis, vien mintimis grįsta, nėra labai protinga

Atsiminkite, tarp jūsų fantazijų ir realaus minčių darbo, kai jūsų protinę veiklą įtakoja tvirtas ketinimas – labai siaura riba. Neretas žmogus net nesupranta skirtumo tarp ketinimo ir svajojimo. Todėl toks požiūris gali nuvesti į iliuzijų ir fantazijų pasaulį.

 Taigi, ką aš noriu pasakyti? Aš kabu apie sinchronizaciją! Jūsų minčių, žodžių, būsenų ir veiksmų. Visų ingredientų.

Maža yra tik galvoti, lygiai kaip maža yra tik daryti. Daryti ir visomis savo mintimis bei ketinimais fokusuotis į tai, kur einame ir ką darome – štai stebuklinga sėkmės formulė. Minčių galia daugybę kartų sustiprins jūsų darbų galią ir tokiu būdu jūs tapsite tikrais čempionais.

O kol jūsų rankos daro vieną, žodžiai kitą, o mintys trečią, tol jūs blaškysitės tarp nerealizuotų, nepabaigtų ir neteisingai išsipildžiusių svajonių. Jūs savo energiją skiriate tarpusavyje nesusijusiems statiniams statyti ir išblaškote bei išbarstote ją be reikalo.  Vietoje to geriau būtų ją surinkti į vieną srovę ir tą srovę kontroliuojant ir stiprinant visu galingumu paleisti su visa jos jėga vieno tikslo link.

Siūlau, tiesiog šiandien peržiūrėti, kur randate energijos neatitikimų, sukoncentruoti visus esamus resursus į vieną krūvą ir pradėti juos naudoti kryptingai. Kai pajusite, kad gaunate grąžą, pirmiausia energetinę, įgausite daugiau jėgų ir stimulo. Atsiradusi nauja energija pati stums jus link naujų darbų ir projektų ir tikrai nereiks savęs versti kažką padaryti. Svarbu – susirinkti. Kai ir arkliai, ir vežimas, ir vežikas važiuos į vieną pusę, visi pasieks tikslą greitai ir sėkmingai. O kai vienas arklys į kairę tempia, kitas – į dešinę, o vežikas išvis už kampo rūko, niekas nežino, kuo tai gali pasibaigti, bet tikrai ne tuo, ką suplanavote.

Tai kas gi svarbiau, veiksmai ar mintys? Svarbiausia – darna. Vien mintimis toli nenueisite. Veiksmai be tikslingų minčių taip pat gali nuvesti visai į kitą pusę, nes nekontroliuojamos mintys dažnai nuklysta į abejonių ir baimių pelkę. O paskui save nusitempia ir visai neblogus projektus, kurie tikrai galėjo būti įgyvendinti ir būtų pakeitę gyvenimus į gera.

P.S. sakau jums, nepasitikėkite tuo, ką jums sako kiti, išbandykite viską patys ir tada turėsite tikrą ir aiškią savo nuomonę. Bet nesėdėkite ir nelaukite, kol kažkas įvyks be jokių jūsų pastangų. Mes visi geriau gyvensime, jei visi kažką darysime.

Su meile, Luka

………………………………………………………….

Išbandykite viską patys ir tada turėsite tikrą ir aiškią savo nuomonę. Siūlau išbandyti kosmetiką su alavijais. Man ji pati geriausia.

aloe-vera-internetu

Kraunama
svg
  • 01

    Kas svarbiau, mintys ar veiksmai?

Greita navigacija