Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
16 gruodžio, 2015- admin

Žiemos saulėgrįžos meto magija

Dienos prieš ir po žiemos saulėgrįžos yra pačios stebuklingiausios dienos metuose. Šiuo metu galima pakeisi savo likimą ir atgimti iš naujo, kaip tai daro saulė. Atsisakant visko, kas nereikalinga ir pradedant kai ką naujo. Būtent šią dieną, saulė apėjusi ratą užbaigia seną saulės ciklą bei pradeda naują. Kartu ir mes galime pradėti auginti kai ką naujo ir šviesaus. Tik nepražiopsokime šio stebuklingo laiko.

      >  Jau savaitę iki saulėgrįžos reikia atsikratyti visko kas nebereikalinga, kas tempia atgal, žemyn ir teršia gyvenimą. 

Tai liečia tiek fizinį tiek dvasinį pasaulį. Išvalykite namus nuo senų nereikalingų daiktų, atiduokite tiems, kam jų reikia ar išmeskite. Uždekite žvakes, tegu valo energiją.

Tą patį padarome informacinėje erdvėje. Atsisakykite destruktyvių santykių, kontaktų, minčių, informacijos.

Surašykite ant lapelio viską, ko norėtumėte atsikratyti ir sudeginkite lapelį vizualizuodami, kaip visas gyvenimo šiukšles, kurių prikaupėte, kartu su pelenais ir dūmais išsklaido ir sunaikina erdvė. Padėkokite už naują švarią erdvę atsiradusią jūsų gyvenime po šio išsivalymo. Įsivaizduokite tą erdvę, kaip švytinčią, baltą, saugią, laimingą ateitį.

       >  Labai tinkamas laikas vandens procedūroms, su kvapniomis žolelėmis, aliejais, druskomis. Labai geras būdas, prausiantis duše atsiminti visas nuoskaudas, skriaudas ir skaudulius, bei gerokai išsiverkti. Išreikšti visas sukauptas, neišlietas emocijas ir jausmus, pyktį, pavydą. Vanduo viską nuplaus. Vizualizuokite, kaip jis tai daro, kaip nuplauna visus šiuos nebereikalingus jausmus į kanalizaciją.

Tuomet pagulėkite vonioje su įvairiais kvapniais priedais bei druskomis, tokia procedūra užpildys atsiradusią vietą pozityviomis energijomis. Palepinkite save, paglostykite, pagirkite.

> Grąžinkite visas skolas, net pačias mažiausias. Ir nieko nesiskolinkite šiuo periodu. Pagal galimybes įvykdykite visus pažadus, pabaikite nepabaigtus darbus.

> Atleiskite sau ir visiems, ant kurių pykote.

Nuo šios minutės pradėkite saugoti mintis, namus ir visą savo erdvę nuo negatyvo, budriai palaikykite šią sukurtą švarą. Tai liečia ir jūsų mintis bei jausmus šiuo periodu.

Įsileiskite kuo daugiau pozityvumo ir planuokite savo šviesią ateitį.

Permąstykite praeinančių metų rezultatus, suvokite, kas pasisekė, kas ne. Atsisakykite to, kas buvo neveiksminga.

Galvokite ir transliuokite savo norus, planus, tikslus, planuokite ateitį. Tai labai stiprus energetinis metas, todėl viskas, ką norite gauti, turi būti pasakyta jau dabar.

Labai geras laikas meditacijoms ir dvasinėms praktikoms.

      > 21 dieną reikia rasti laiko pamąstyti ir prisiliesti prie savo gyvenimo bei esybės gelmių. Atsiribokite nuo šventinio šurmulio ir paviršutiniškumo ir įsiklausykite, kas vyksta jumyse, jūsų gyvenime. Atsispirdami nuo šio pamatinio jausmo atraskite visas idėjas ir tikslus, kurie veržiasi ir pasiruošę tapti ateitimi. Planai sudaryti šią dieną visiems metams, turi ypatingų galių.

      > 22 dienos ryte, pasistenkite pasitikti saulėtekį ir pasveikinkite saulę su nauju gimimu, padėkoti už viską, ką ji mums dovanoja.

Tegu šios stebuklingos dienos suteikia jums galimybę prisiliesti prie kažko nežemiško ir magiško bei paskatina savo rankomis kurti savo gyvenimo stebuklus. Ir tegu visi jūsų norai išsipildo.

——————————————————————————-
————————–
Atsisakykite to, kas buvo neveiksminga…
žiemą ypač svarbu tinkamai prižiūrėti veido odą, tad atraskite veiksmingus maitinamuosius veido kremus su alijošiumi.

natūralios grožio priemonės

 

 

Kraunama
svg
  • 01

    Žiemos saulėgrįžos meto magija

Greita navigacija