Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
20 gruodžio, 2015- Sigita

Kaip teisingai formuluoti norus, kad jie išsipildytų?

Dar kartą rašau apie norus. Tiesiog man šis metas atrodo tinkamas norams galvoti ir laukti jų išsipildymo. Papasakosiu, kaip reikia teisingai suformuluoti norą, kurį ruošiatės pasiųsti į erdvę, kad noras išsipildytų.

Norai turi būti užsakomi po vieną.

Paprastai žmonės nori turėti daug pinigų, pavyzdžiui, sako: „noriu milijono”, ir toliau sau mąsto, „už pusę nusipirksiu namą, tada dar automobilį, už kitus drabužių”. Taip gaunasi, kad tas vienas neapibrėžtas noras savyje turi dar kelis nelabai apibrėžtus norus. Galiausiai, tai tiesiog neišbaigti pasvajojimai, kurie neišsipildo dėl to, kad neteisingai formuluojami.

Reikia visus norus išskaidyti atskiromis dalimis.

Noras neturi būti priemone kitų norų išpildymui.

Skaidome viską labai detaliai: milijonas – namui, automobiliui ir drabužiams; Toliau darbuojamės su kiekvienu atskirai: namas – kam man namas? Kad gyvenčiau atskirai nuo tėvų, arba kad gyvenčiau gamtos apsuptyje, arba kad pasirodyčiau prieš draugus, arba kad sutilptų visi mano giminės ir panašiai. Lukštenam toliau: kam man gyventi atskirai nuo tėvų? Nes noriu daugiau nepriklausomybės ar savarankiškumo. Ir vėl klausimas: kam man tas savarankiškumas? Tam kad….. ir taip klausinėjame savęs tol, kol pajusite jausmą. Štai tas jausmas ir bus išfiltruotas tikrasis pradinis noras.

Norai turi sukelti tik jausmus, o ne mintis apie naujus norus.

Kas gi turi vykti, kai jūsų noras išsipildys? Jūs turėsite jausti laimę, pasitenkinimą, malonumą ir panašius jausmus bei emocijas.

Tačiau jei sakote „noriu milijono”, tai tik priemonė. Nebent norite tiesiog turėti pinigų, kuriuos laikysite pasidėjęs indaujoje ir nuo žiūrėjimo į juos jausite malonumą. Tada tiesiog prašykite pinigų, o ne milijono ar dešimties.

Tačiau jei norite už juos pirkti namą, kad pasijustumėte nepriklausomu, tai tiesiog norėkite būti nepriklausomu.

Jei norite sutikti nuostabų vyrą, tam kad už jo ištekėtumėte, jūsų tikrasis noras yra – ištekėti, tai ir norėkite ištekėti. O jei norite jį sutikti, nes norite su juo beprotiško sekso, tai iš karto norėkite beprotiško sekso, o ne sutikti vyrą, kad gautumėte sekso.

Suprantate skirtumą?

Noras turi būti “ekologiškas”.

Tai reiškia, kad dėl jūsų noro negali niekas nukentėti.

Aišku, jei susiklostys aplinkybės, kad savo išsvajotą namą gausite paveldėję jį po mylimo giminaičio mirties, tai čia nebus jūsų kaltė, tiesiog tokiu būdu Visata nusprendė viską sudėlioti. Kalbu ne apie tai, kad jūs privalote numatyti visus galimus variantus. Jūs negalite sąmoningai norėti kažkam blogo.

Kodėl?

Net jeigu manote, kad kas nors jums padarė kažką tokio, už ką nusipelnė bausmės, turite suprasti, kad ne visada jūsų požiūris ar nuomonė yra absoliučiai teisinga. Jūs negalite būti teisėju ar bausmės vykdytoju. Jūsų tiesa nėra vienintelė tiesa pasaulyje, o Visata mėgsta bumerangus laidyti. Taigi, būkite atsargūs, kad jūsų prasti poelgiai ir prasti norai bei palinkėjimai negrįžtų jums bumerangu. Ko linkėsit, tą patys ir gausit.

Norai turi būti susiję tik su jumis asmeniškai ir neturi liesti trečiųjų asmenų.

Dažnai būna taip: „noriu, kad mano vaikai…”  arba „noriu, kad mano vyras…”.

Deja, tokie norai negalioja. Nebent tik kaip pozityviam mąstymui ir kalbėjimui skirti pavyzdžiai, tačiau tai nėra tokie norai, kuriuos Visata pildys.

Bet galima truputį pakoreguoti viską, įterpiant į noro formuluotę save, kaip laidininką.

Tai skambėtų maždaug taip: „noriu didžiuotis savo vaiku, kuris puikiai mokosi” , arba „noriu daryti visus buities darbus kartu su savo vyru”.

Žodžiu, perkelkite norą į jūsų jausmus, kuriuos pajusite, kai noras išsipildys.

Nebijokite norėti daug.

Reikia norėti daug ir dažnai. Netramdyti savo fantazijos ir neriboti savęs. Greičiausiai, ne visi norai išsipildys, tačiau kuo didesnis buvo noras ir kuo daugiau jų buvo, tuo daugiau ir gausite.

Visatoje realiai nėra jokių apribojimų, visi apribojimai yra tik jūsų galvoje ir dėl jūsų fantazijos stokos. Jai nėra skirtumo, ar seną geldą ar naujausią Mercedes pateikti, o jums koks skirtumas, ko užsinorėti, jei nei vienam nei kitam pats vis tiek neturite pinigų.

Ir dar keletas papildomų LABAI SVARBIŲ rekomendacijų:

 • Norus reikia paleisti, nereikia prie jų prisirišti ir vis laukti, kada išsipildys.
 • Norams nereikėtų nustatyti laiko limito, kuris taip pat pririš jus ir noras bus sureikšmintas, dėl to negalėsite jo paleisti.
 • Paleidę norus į erdvę, nepražiopsokite šansų. Žinokite, kad Visata pradės jums siųsti ”atsitiktinius” šansus, nutikimus, susitikimus, žinias, kurie bus skirti noro išsipildymui. Jūsų reikalas juos pastebėti ir nepražiopsoti.
 • Kai Visata pradės kreipti įvykius reikiama linkme, turite būti atviri permainoms ir naujovei. Tam privalėsite paleisti praeitį, kad nebūtumėte prie jos prisirišę ir nestabdytumėte procesų.
 • Nekurkite savų scenarijų, kokiu būdu viskas turi vykti, netrukdykite Visatai ieškoti pačių geriausių jums skirtų variantų.
 • Pasitikėkite savo jausmais ir intuicija, tai labai svarbu, nors esame pratę pasitikėti protu, todėl pradedantiesiems tai nebus lengva.
 • Pradėkite nuo smulkių paprastų dalykų, kuriuos lengva ir galima greitai išpildyti. Tai reikalinga pradžioje. Tam, kad gautumėte daugiau, tenka įsitikinti, kad tai apskritai veikia. Juk dideli norai pildosi ilgiau, todėl nesulaukę jokių požymių galite nusivilti ir prarasti tikėjimą. O tai jau prasti popieriai.
 • Todėl pradėkite treniruotis nuo trumpų distancijų, kaip ir bet koks mokinys, kuris pradeda mokslus nuo mažų dalykų, niekas nepradeda nuo monumentų. Tokiu būdu patirsite, kad galite valdyti smulkmenas, pradėsite pasitikėti ir Visata ir savimi, nes juk jūs viso to bendrininkas. O kai pradėsite jausti ir užuosti visus šansus ir net mažiausius ženklus, jau galėsite driokstelėti.
 • Mažiau pasakokite kitiems apie savo norus, tam, kad jie savo prasta energija ar kaip kitaip nepaveiktų proceso.
 • Niekada negalvokite norų prastai nusiteikę, nes mintys ir jausmai yra kertinis akmuo.
 • Turėkite specialią užrašų knygelę, kad nepamirštumėte ir nesusipainiotumėte savo norų labirintuose. Be to, karts nuo karto peržiūrinėkite ir žymėkitės, kas išsipildė, kas jau pakeliui, tam, kad nenustotumėte tikėti.

Taigi, dabar jūsų reikalas norėti tik sau ir tik to, ko tikrai šaukiasi jūsų siela. Visu kitu pasirūpins Visata, tam ji ir tokia neaprėpiama. O mes užsiimkime savo gyvenimu ir tikėkime.

——————————————————————————-
————————–
Panorėkite turėti gražią veido odą ir www.alavijoziedas.lt tuo pasirūpins.

 

Kraunama
svg
 • 01

  Kaip teisingai formuluoti norus, kad jie išsipildytų?

Greita navigacija