Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
20 sausio, 2016- Sigita

Ženklai, kuriuos mums siunčia pasaulis

Jeigu jūs einate savęs tobulinimo ir dvasinio augimo keliu, norėdami padaryti savo gyvenimą harmoningesniu ir laimingesniu, tikrai esate girdėję, kad pats gyvenimas mums padeda, nuolat siųsdamas įvairiausius ženklus. O jei esate pakankamai jautrūs, jūs be problemų tuos ženklus pastebite ir savo veiksmus bei gyvenimo kelią koreguojate, atsižvelgdami į tai, ką išgirdote, pamatėte ar supratote. Tačiau jeigu taip nėra, o jums vis tiek labai norisi išmokti neracionaliąją visatos kalbą, suprasti, ką reiškia jos ženklai, galbūt jums pagelbės būtent šis straipsnis.

Iš pradžių reikia suprasti, kad viskas, ką matote aplink yra tik jūsų realybė. Įsivaizduokite, kad viskas, į ką jūs žiūrite, atspindi jus ir viską, kas jūsų viduje. Svarbu įsisąmoninti, kad jūs gyvenate subjektyvioje realybėje. O tai reiškia, kad jūs matote pasaulį taip, tačiau kiti mato jį visai kitaip. Kaip sakoma, kiek žmonių, tiek nuomonių. Perfrazavus galima pasakyti: kiek žmonių, tiek realybių, arba, kas viduje, tas ir išorėje.

Manau, kiekvienam teko patirti situaciją, kai eidami su kitu žmogumi tuo pačiu miško takeliu jūs matote ir gėritės medžių ir augalų grožiu, kvapais ir paukščių giesmėmis, o šalia einantis niurzga dėl purvo, akmeningo tako, vėjo, balų ar voratinklių. Galiausiai jis vėl įlipa į dar vieną balą, kai tuo tarpu jūs eidamas pakėlęs galvą į viršų, gėritės dangaus mėlynumu ir nepataikote nei į balas nei į voratinklius.

Štai tokios skirtingos žmonių realybės ir toks skirtingas mūsų visų pasaulio matymas.

Tai, ką mato jūsų pakeleivis yra jo vidinės būsenos, vidinio pasaulio atspindys. Gal jam tuo metu buvo prastas laikas tik jis to nepastebėjo, nors jo stebimas pasaulis šaukė jam apie tai.

Arba kitoks pavyzdys:

Vaikštote gatve su drauge, o ji vis pastebi kitų žmonių rūbus, batus, rankines, vis parodo, pakomentuoja aplink esančių išvaizdą ar statusą. Jums tie dalykai visai nekrinta į akis, nes jūs galbūt matote mažus vaikučius, tokius gražius ir simpatiškus. Ką tai gali mums pranešti? Kad viena iš jūsų visa savo esybe nori būti graži, gerai apsirengusi, turtinga, o kita trokšta susilaukti vaikelio, bet gal jai nesiseka taip gerai, kaip norėtųsi. Kiekvienos pasaulyje išryškėja būtent tie dalykai, kuriuos jos sureikšmina savo mintyse.

Tokių ir panašių pavyzdžių kiekvienas rastume savo kasdienybėje. Žmonės aplink mus ypatingai gerai parodo mūsų pačių vidinį pasaulį. O žmonės esantys arčiausiai mūsų su kuriais tenka būti kasdien labiausiai rodo mūsų trūkumus.

Tad jei jums kažkas labai nepatinka kitame žmoguje, sveikinu, būtent tai jūs turite patys. Tereikia gerai paieškoti, kur ir kada ta jūsų savybė pasireiškia, juk dažnai mes patys savęs iš šono nematome. Pavyzdžiui, jus labai erzina kažkieno tinginystė, o jūs save laikote darboholiku. Atidžiai išanalizavę savo veiksmus, atpažinsite savyje tą patį, tik greičiausiai kitokiose situacijose. O svarbiausia, kad būtent tinginystę nuo savęs esate geriausiai paslėpę po darboholiko kauke.

Dėl to, matyt, Biblija ir sako: „mylėk savo priešą”. Tik tie žmonės kurių labiausiai nemėgstame ar netgi nekenčiame, padės mums tapti geresniais ir pasikeisti į gerą. Tai paradoksas, tačiau tos savybės kurias jūs matote kitame ir negalite pakęsti, pasislėpusios nuo jūsų pačių, gyvena jumyse ir jums trukdo.

Taigi, jei kažkoks žmogus jus siaubingai erzina, tačiau jūs priversti su juo nuolat bendrauti, nors labai norėtumėte atsikratyti jo buvimo šalia, pradėkite analizuoti, kas jame jums labiausiai nepatinka. Ieškokite ir suradę pradėkite to paties ieškoti savyje, o kai rasite, keiskite tai. Kai tik jūs išginsite tuos trūkumus iš savo vidaus, tas erzinantis žmogus pats nepastebimai dings iš jūsų matymo zonos arba staiga taps jūsų draugu. Patikrinta ir ne vieną kartą! Tai vienas nuostabiausių mano patyrimų, kai pirmą kartą išbandžiau tai suveikė.

Dar vienas informatyvus pranešėjas apie jūsų problemas yra jūsų naminiai gyvūnai. Jeigu jie elgiasi ne taip, kaip kiti, arba ne taip, kaip jūsų manymu turėtų, tai irgi ženklas, kad kažkokioje sferoje jūs turite problemų.

Taip pat ir vaikai atspindi jūsų vidines problemas. Stebėkite juos ir analizuokite save per jų prizmę, lyg tai būtų jūsų pačių atspindys.

Kur dar galima pamatyti ženklų? Visur ir visame kame aplink jus. Tiesiog žiūrėkite, stebėkite savo pasaulį ir įsiklausykite, ką jis jums nori pranešti.

Aš, pavyzdžiui, jei tik padarau ką nors netinkamo, būtinai gaunu mėlynę. Ta prasme, atsitrenkiu kur nors stipriai. Būna, susidaužiu į kokį kampą ir iš karto suprantu, už ką. Arba kitą kartą staiga ima lyti, kai tik išeinu į lauką, bet kai tik įeinu į patalpą, lietus nustoja. Tada vėl susimąstau, ko būsiu prisidirbusi? Žodžiu, ženklai iš tikro yra visur, tik reikia juos stebėti ir analizuoti. Kai pastebėsite tendencijas, tada jau iš karto atpažinsite vieną ar kitą užuominą.

Jei turite klausimą, kuris neduoda ramybės, ištransliuokite jį į erdvę ir laukite atsakymo, tuo metu stebėdami viską aplinkui. Atsakymas gali ateiti bet kokiu pavidalu ir net neabejokite, jis tikrai bus, tik sugebėkite jį perskaityti. Tai jau seniai patikrinta sava patirtimi.

O kaip žinoti, kad atsakymas jau čia? Tiesiog pasitikėkite savo vidiniu išminčiumi. Jūsų intuicija jums aiškiai pasakys: „taip, tai jis”. Kai stebėsite ir lauksite, jūs jį pamatysite aiškiai ir tikrai suprasite, kad tai ir yra tas atsakymas. Tiesiog būkite budrūs.

Jeigu atsakymas visgi neatėjo?

1. Jūs jį pražiopsojote, tačiau tai nereiškia, kad negausite jo dar kartą. Visata jums siųs ženklus tol, kol pasieks jus.

2. Jei jokių ženklų tikrai nėra jau ilgą laiką, gali būti, kad jūs nesate pasiruošęs teisybei. Vidinė jūsų erdvė yra užblokuota ir neleidžia jums pamatyti tiesos. Tačiau tokie atvejai ypač reti ir išskirtiniai. Greičiausiai atsakymo jūs vis dėlto nepastebėjote.

Visgi reikia labai atidžiai stebėti visas smulkmenas ir ypač staigesnius pasikeitimus aplinkinių elgesyje. Apie ilgalaikius ir įsisenėjusius reikalus jums turėtų pranešti pikti žmonės, ligos ir kitokie labai jau aiškūs ir nemalonūs dalykai. Suskubkite keisti tai, kas buvo netinkama, kitu atveju galite būti įspėti taip ryškiai, kad jums tai labai nepatiks. Geriau visus reikalus tvarkyti, kai ženklai dar vos pastebimi, patikėkite, tai tikrai geriau.

Taip pat skaitykite, kodėl reikėtų sulėtinti gyvenimo tempą https://transformacijos.lt/kodel-kartais-naudinga-yra-susiletinti/

——————————————————————————-
————————–

Geriau visus reikalus tvarkyti, kai ženklai dar vos pastebimi. Net jei kalbame apie veido raukšles.

aloe-vera-internetu

Kraunama
svg
  • 01

    Ženklai, kuriuos mums siunčia pasaulis

Greita navigacija