Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
27 liepos, 2020- Sigita

Štai jums iššūkis

Štai jums iššūkis ir jei viską darysite kaip reikia, tai jus nuves į laimę ir sėkmę

tik 5 patarimai kuriuos atlikite kiekvieną dieną.

1. atsisėskite ant “mirties patalo”

Primeskim, kad gyvenimas atėjo į pabaigą, ryt jūs numirsite, jei atsisuksite atgal ir pagalvosite apie savo gyvenimą, ar tai bus tas gyvenimas kurį norėjote gyventi? Gal jūs gyvenote šimtą metų, bet ar užsiiminėjote tuo, kas tikrai jums yra svarbu?

Kodėl taip drastiškai? nes dauguma žmonių bus sąžiningi su savimi, tik jei mirtis neišvengiama. Kitaip jie puikiai sugeba apgaudinėti ir save ir aplinkinius. Gaila, bet dauguma žmonių teisybę pasakys tik pridėjus pistoleto vamzdį jiems prie smilkinio. Aš noriu pasakyti, nelaukite kol kažkas jums pridės pistoletą prie galvos, pridėkite jį patys sau.

Jau šiandien vakare ir pažiūrėkite į tai šitaip – kas jei dabar aš mirčiau, ar padariau ką nors ištikro vertingo? Kažką, kuo galėčiau tikrai didžiuotis, kažką, kas būtų verta tam paaukoto gyvenimo. Jei tai padarysite, jei pradėsite gyventi taip, kad atsakymai vakarais jus tenkintų, tuomet nepriklausomai kuo užsiimate, jūs paveiksite visuomenę, įnešite į ją savo indėlį.

2. nustatykite tris dalykus kurie jus padarys nuostabiu žmogumi.

Mes nežinome, ką jūs galite ir ką padarysite su savo gyvenimu, gal tapsite turtingiausiu pasaulyje arba gražiausia moterimi pasaulyje, užkopsite į Everestą ar pagerinsite Bolto rekordą. Mes to nežinome, bet kiekvienas mūsų galime stengtis tapti nuostabiu žmogumi ir niekas negali iš mūsų atimti šios galimybės. Niekas, nei žmonės, nei ekstremalios aplinkybės, nei politinė padėtis negali to iš mūsų atimti. Jei nuspręsite tapti nuostabiu žmogumi, jūsų niekas nesustabdys.

Reikia atlikti paprastą procesą  – užrašykite tris dalykus, kurie jūsų nuomone daro žmogų nuostabiu žmogumi, viso labo tik tris ir įgyvendinkite juos savo gyvenime. Nedarykite nieko ko nori kiti, tik tai ko norite patys, kitaip gyvenimas bus nugyventas veltui. Tik tuos tris dalykus, kurie jūsų nuomone padaro žmogų nuostabiu, įgyvendinkite juos savo gyvenime.

3. ištarkite dvigubai mažiau žodžių nei paprastai.

Sako, kad žmogus serga tik todėl, kad nežino kaip būti nejudančiu, nes kai nejudate, esate kontakte su kitu išmatavimu, aukštesniu nei žemiškas. Tai kažkas patiria medituodami, sėdėdami visiškame nejudrume. Taip kad, jei norite prieiti prie tokios dovanos, gyvenime turi atsirasti bent kažkoks nejudrumas. Tam reikia, kad į gyvenimą ateitų tam tikras kiekis tylos. Jei tai dabar neįmanoma, bent jau praktikuokite tam tikrą susilaikymą.

Jeigu per valandą ištariate pusantro tūkstančio žodžių, gal daugiau? o kiek per minutę? Nesvarbu, tiesiog pabandykite nuo šiol, tą patį pasakyti naudodami per pus mažiau žodžių.

Netrukus viską pradėsite justi žymiai sąmoningiau. Dabar vyksta lyg vėmimas žodžiais. Juk jeigu jums reikia perduoti tą pačią mintį, bet panaudoti tik pusę žodžių, teks būti labai sąmoningais, kitaip nieko nesigaus. Pabandykite ir pamatysite, rytoj, bent vienai dienai. Nemažinkite savo veiklos, kalbėkite viską tą patį, bet naudokite tik pusę žodžių.

Pasaulis taptų nuostabi vietai, jei visi ryt taip pasielgtų, būtų išgelbėta daugybė santuokų.

4. atsisukite į parėjusią dieną.

Pradedant nuo šiandien prieš eidami miegoti atsisėskite lovoje ir atsisukite į praėjusią dieną. Pamatysite, kad 90% laiko buvote gerokai kvaili. Jei duodamas nereikšmingas darbas ir gaunate nors truputį atsakomybės, staiga tampate tokie svarbūs, svarbesni už Visatą. Kiek kartų išpūtėte save labiau už Visatą? Pagalvokite, kiek kartų save aukštinote? O kiek kartų tapdavote nemirtingais? Pamiršdavote kad esate mirtingas. O kiek kartų žiūrėjote ar klausėtės žmonių be jokio įsitraukimo? Pagalvokite ir imsite juoktis iš savęs, liūdėti nereikia, reikia pasijuokti iš savęs. Dažniau apie tai pagalvokite ir dažniau iš to pasijuokite, taip visos šiukšlės pavirs trąšomis, o trąšos svarbu augimui.

5. kiekvieną mėnesį nugalėkite bent vieną apribojimą.

Padarykite save tokiais, kad jūs nebūtumėte problema savo gyvenime. Juk galite tai padaryti dėl savęs? Juk jei jūs pats sau nebūsite problema, tai problemos atsiras tik iš kitų. Bet jei jūs būsite vienas, tai jokių problemų nebus.

Reikia padaryti štai ką – nuo šiandien, kažką vieną, kuo nenorite būti, vieną mažą aspektą, visai nedidelį, su kiekviena mėnulio pilnatimi atsikratykite kažko vieno, mažo, kas jums nepatinka. Nereikia imti globalių dalykų ir sakyti, aš nuo šiandien nebepyksiu, to nebus, aš netikiu tokiais dalykais. bet jūs galite sau pasakyti, kad nuo šiandien, jeigu aš supyksiu, aš tiesiog užčiaupsiu savo burną ir nieko nepasakysiu. Juk tai įgyvendinama? tiesa? Atsikratyti pykčio, neįgyvendinama, o tai juk lengva, tiesa? Ir taip kiekvieną mėnesį, padarykite tai dėl savęs, vieną mažą dalyką, kuris jums savyje nepatinka. Ir po 12 mėnesių jūs tapsite nuostabiu žmogumi, jus nebūsite problema, juk tai verta padaryti, tiesa? padarykite tai dėl savęs.

ir pabaigai dar vienas, tai net ne pratimas tai tiesiog gyvenimo krytis.

kiekvieną rytą atsikėlę pagalvokite, ką renkatės patirti šiandien džiaugsmą ar kančią? Paklauskite savęs, ką šiandien norėtumėte pasirinkti. Ką rinksitės? Džiaugsmas tai nėra tikslas pats iš savęs, tai būsena, kurioje jūs patiksite sau, patiksite aplinkiniams, su jumis bus malonu bendrauti ir jums bus lengva eiti per gyvenimą, nes pasaulis bus jums malonesnis. Kai jūs džiaugsmingai nusiteikę, jūs mąstote teisingai.

……………………………………………………………………………………………………………………….

kosmetika iš Kanarų salynuose augančių ekologiškų alijošių – gamta mus saugo ir gydo

spauskite paveikslėlį ir pateksite į lektroninę parduotuvę.

Kraunama
svg
  • 01

    Štai jums iššūkis

Greita navigacija