Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
4 rugsėjo, 2015- admin

Prieskoniai kitaip – kumino arbata

Prieskoniai kitaip | kai streikuoja virškinimas, padeda kumino arbata

KUMINAS – nuostabus prieskonis ir gydomasis augalas. Tik nepainiokite su kmynu, nors skiriasi tik viena raidė, tai skirtingi augalai.
Man šis prieskonis buvo žinomas iš kelionių po Aziją, o juo pagardinti patiekalai visuomet turi egzotikos skonį.
Tačiau kumino arbata man buvo vienas didžiausių ir geriausių atradimų.

Tai tiesiog bomba, kurioje yra daugybė visokių gydomųjų savybių. Ji labai skani ir aromatinga, ją gerti vienas malonumas. Be to ji geriama po maisto, todėl greitai panaikina sunkumo jausmą, mieguistumą atsirandantį prisivalgius. Taip pat turi tonizuojantį poveikį, todėl man, mėgstančiai dirbti vakarais ir naktimis, labai patinka ją gerti po sočios vakarienės.

kumino-arbata-1

PAGRINDINĖS SAVYBĖS:

Greitina virškinimą, mažina skrandžio spazmus, padeda nuo vidurių pūtimo, hemorojaus, lengvina menstruacijų skausmus, tinka esant peršalimams, kosuliui, lengvina alergijų simptomus. Kuminas veikia raminančiai, stiprina širdį ir nervų sistemą.

Kumine yra vitaminų A ,C, B1, B2, B3 taip pat kalcio, magnio, fosforo.

Kuminu pagardintos tokios sunkiau virškinamos daržovės, kaip pupos, žirniai, kopūstai, lęšiai, nesukelia nemalonaus vidurių pūtimo, nes slopinamas dujų išsiskyrimas.

kumino-arbata-3
PAGAMINIMAS

Arbatinį šaukštelį kumino sėklų užpilkite stikline karšto vandens, palaikykite 10 minučių, kad pritrauktų, nukoškite ir įpilkite ¼ šviežiai spaustų citrinos sulčių. Aš nesaldinu, nes skonis puikus be jokių saldiklių, tačiau jei norėsis, įdėkite medaus.

 

Atminkite, kad visų vaistažolių vartojimas turi būti saikingas, nes jos turi daug veikliųjų medžiagų, galinčių turėti pašalinį poveikį. Jeigu turite sveikatos problemų, geriau pasitarkite su gydytoju.

………………………………………………………………………………………………..

Kraunama
svg
  • 01

    Prieskoniai kitaip – kumino arbata

Greita navigacija