Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
15 spalio, 2015- Sigita

Nori karaliaus? Tapk karaliene

Sarkastiškas pamokslas sau ir kitoms kaip surasti meilę

Aš mąstau taip – turi tai, ko esi vertas. Ir sakau tai sau kiekvieną kartą, kai pasijuntu kažkuo nepatenkinta.

Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi – švelniai tą pačią mintį išreiškia senoliai.

Moterys ir vyrai, toks amžinai neišspręstas konfliktas, štai apie jį šiame kontekste dabar ir pamąstykime.
Vedos moko – vyras ir moteris turi būti karalius ir karalienė vienas kitam, bet tuo pat metu ir tarnauti vienas kitam. Vyras žmonai yra karalius ir tarnas, žmona vyrui karalienė ir tarnaitė. Teisybė, jei vyras į moterį žiūrės kaip į karalienę, jis bus jos nuolankus tarnas ir atvirkščiai. Regis viskas aišku, elkis su vyru kaip su karaliumi ir jis su tavim elgsis kaip su karaliene.

Bet Vedos Vedomis, o bandant tai įsivaizduoti realybėje, mane asmeniškai apima daugybė abejonių. Mes visgi labiau norėtume būti karaliais, o štai tarnystė arba suvokiama iškreiptai, arba išvis nėra priimtina. Nors tarnauti visai nereiškia žemintis, būti spardomu, stumdomu ir … (sakiniui baigti tinka visos kitos kylančios asociacijos).

Manau, pradėti reikėtų nuo paprastesnių, labiau suprantamų dalykų.

Pirmiausia: nori karaliaus – turi pati būti karaliene. Ir ne kitaip. Ne tapti karaliene, kai rasi karalių, o iki tol, kol jis tave suras, jau turi būti karalienė. Tas pats principas ir vyrams taikomas. Bet kalbėsiu iš moteriškos pusės, nes pirmiausia, vyrai retai kada skaito tokius straipsnius, antra, esu moteris, tad lengviau kalbėti savo vardu.

Aš tikrai žinau, kaip atrodo sąrašai, kuriuose moteriškės ir panelės dėsto svajonių vyro bruožus:

ir gražus, ir turtingas, ir protingas, ir švelnus, ir supratingas, ir dosnus, ir atletiškas, ir seksualus, ir darbštus, ir padedantis buityje ir…

Tik nemačiau dar nė vieno sąrašo, kuriame šalia vyro savybių būtų parašyta, kuo pati galėtum būti įdomi TOKIAM vyrui. Logiškai mąstant, svajonių vyro, jei toks egzistuoja, pateiktas jo norimos moters savybių sąrašas būtų maždaug toks:

ir jauna, ir liekna, ir išsilavinusi, paslaugi, protinga, rami, įdomi pašnekovė, gerai gaminanti, užjaučianti, supratinga, maloni, tvarkinga, prisižiūrinti, seksuali, išmaninga lovoje, linksma, geros nuotaikos, gerai išauklėta, dėmesinga…

Na, o dabar apsižiūrim!

Kada paskutinį kartą dareisi manikiūrą-pedikiūrą? Kada sporto salėje prakaitavai? O sushi gaminimo kursuose buvai? Gal naują šukuoseną darei? O vaginos raumenis treniravai? Knygą protingą skaitei? Ar profesijos tobulino kursuose buvai? Tai gal namų ruošos kursuose kada buvai? Kada juokeisi, šmaikštavai, aplankei parodą galerijoje, kada operos klauseisi paskutinį kartą, o teatre buvai…?

Ką daryti?

Nori karaliaus? Tapk karaliene! Viskas paprasta:

Stora? –sportuok, mažiau valgyk, sveikai gyvenk;

Kvaila? – pasimokyk;

Sena? – džiaukis gyvenimu, jis tuoj baigsis;

Negraži? – kreipkis į specialistus, gera stilistų ir trenerių komanda gali padaryti iš pabaisos tikrą gražuolę;

Neturi pinigų? – rask savo gabumus ir jais pasinaudodama užsidirbk;

Nelaiminga? – išsiaiškink, kas tave daro laiminga ir imkis priemonių;

Kažko nemoki? – mokykis;

Kažko nesupranti? – klausinėk, domėkis kol suprasi;

Labai protinga? – baik kitus auklėti;

Labai viską mėgsti kontroliuoti? – medituok;

Labai griežta? – tobulink save, atrask savo moteriškumą ir juo pasimėgauk…

Na, manau, esmę supratote.

Be abejo, būna nemažai ir tokių “susitvarkiusių”, gerų moterų, bet su jomis kita problema. Jos niekaip negali išlaukit to princo, griebia pirmą pasitaikiusį kiauliaganį su sąlyga, kad perdarys jį į princą. Argi nejuokinga? O tai palaukti jau niekaip? Keista, kad kai kurios merginos lyg kokia sugedusi plokštelė užstringa ties žodžiais „reikia vyro, reikia ištekėti, nespėsiu”…

Ir vargsta paskui moterys, vaikus auklėja ir vyrą šalia pasisodina. Tik kad tas nuo jos auklėjimo jau seniai pavargo ir ruošiasi pas kitą, kuri visai patenkinta tokiu, koks jis yra. O gal rado piemuo savo piemenaitę ir užkniso jį ta princesė su savo pamokymais? Jam gal patinka kiaules ganyti ir nereikia jam jokių universitetų ar karalienių.

Nori surasti savo meilę?

Meilės nereikia ieškoti, reikia sukurti save tokią, kokią meilė pati susirastų. Dar reikia atverti savo širdį, mesti šalin baimes ir įsitikinimus. Turi tapti tomis durimis, pro kurias į tavo gyvenimą ateis meilė. Neieškok nieko kažkur toli, tik savyje, savyje kurk savo karalienę ir ateis tavo karalius tada, kai būsi pasiruošusi. Pamiršk kitus, nei tu juos pakeisi, nei prijaukinsi, nei tau tokių reikia.

Pradėti ir baigti reikia nuo savęs. Viskas, ko tau reikia, kad tave surastų tavo svajonių vyras, turi subręsti ir užaugti tavyje.

Pirma taisyklė: meilė, kurioje tikiesi žmogaus tik tam, kad jis padarytų tave laiminga – pasmerkta žlugti.

Pirmiausia tapk laiminga, tada ir sukursi santykius su tokiu pat laimingu ir darysite vienas kitą dar laimingesnius. Jeigu kartais taip nutiktų, kad tektų prarasti tokį žmogų, tavo laimė liks su tavimi, tiesiog netekties liūdesį teks išgyventi, bet pasaulis tavyje dėl to nesugrius, nes jis pastatytas ant tvirtų tavo pačios sielos pamatų.

Jei jau esi nelaimingas, tai joks kitas žmogus ar santykiai tavęs neišgelbės ir nepadarys laimingu, tik suteiks trumpalaikį apgaulingą laimės pakaitalą, o vėliau pasekmės užgrius blogąja savo puse. Prasidės pretenzijos ir nuoskaudų kaupimas. Jei esate nelaimingas, toks liksite ir santykiuose. Neužkraukite kitiems žmonėms atsakomybės už savo laimę. Imkitės šio reikalo patys.

Mielos sielvartaujančios merginos, vis nerandančios normalių vyrų, atminkite, normalūs vyrai neišnyko, jie tiesiog susirado normalias moteris.

Nori sukurti santykius? Tapk tuo, kurį nori sutikti. Tapk žmogumi, vertu tavo svajonių mylimojo.

Reikia  pagaliau suaugti. Prisiimk atsakomybę už tai, kas esi ir kas su tavimi vyksta. Baik skųstis ir savęs gailėtis. Užsiimk savimi, tobulink save. Rask veiklos, kuri tau būtų dvasiškai ir finansiškai naudinga, nelauk, kol kažkas tave išlaikys ar duos kažką. Tapk pagaliau laimingu ir pradėk didžiuotis savimi bei džiaugtis gyvenimu.

Suprask, niekas nenorės būti su chroniškai nelaimingu ir viskuo nepatenkintu žmogumi.

Sukurk savyje karalienę ir tavo karalius ateis pas tave.

Manai kitaip? Pareikšk savo nuomonę, ji mums įdomi.

Taip pat skaitykite apie tai, kaip reikia pradėti nuo savęs visur ir meilėje taip pat https://transformacijos.lt/visai-ne-vyrai-kiaules/

——————————————————————————-

„Sukurk savyje karalienę ir tavo karalius ateis pas tave.” – www.alavijoziedas.lt

Kraunama
svg
  • 01

    Nori karaliaus? Tapk karaliene

Greita navigacija