Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
4 rugsėjo, 2015- Sigita

Kaip aš tvarkausi su panika

Neslėpsiu, kartais apima panika, kad kažko nespėsiu, viskas blogai, nieko nesigauna ir kt. Tokie mini panikos priepuoliai yra iššaukti noro viską kontroliuoti, o tai, ne kas kita, kaip mano ego. Ego nėra nei geras patarėjas, nei geras draugas, dažniau jis tik apsunkina padėtį.

Dažniausiai, aišku, raminu save mintyse, kas irgi nepadeda. Tačiau yra vienas būdas, kurį jau seniai atradau, tačiau kartais primirštu. Man asmeniškai jis padeda ir duoda dvigubą naudą.

Pirma nauda – jis nukreipia mintis nuo panikos ir sukoncentruoja jas į tikslą, o tai padeda protui nurimti ir pradėti planuoti bei veikti.

Antra nauda – šį pratimą pritaikiau šiai situacijai iš visai kito pobūdžio praktikos. O ta praktika tai – minčių valdymo praktika, siekiant vizualizuoti tikslo ar noro išsipildymą. Trumpiau sakant, tai – norų išsipildymo, minčių ir vaizdinių pagalba, praktika.

Viskas vyksta taip :

  • Aš supanikuoju, nes matau, kad kažkas slysta iš rankų ir nebevaldau situacijos.
  • Atsisėdu ramiai, atsipalaiduoju ir mintyse pradedu įsivaizduoti, kaip būtų, jei viskas, dėl ko panikuoju, susiklosto kuo puikiausiai ir taip, kaip man norėtųsi.

Tam reikia mintyse sukti filmuką, kuriame matau įvykius, taip, kaip man atrodo geriausiai galėtų išsispręsti ši situacija. Pasistengiu pajausti tą jausmą, kuris apims, kai viskas susiklostys puikiai. Kaip galiu giliau įsijaučiu į vaizdinį, pajaučiu spalvas, kvapus, garsus, viską, kaip realybėje, lyg persikėlusi laiko mašina į tą momentą, kada viskas jau įvyko ir įvyko kuo puikiausiai.

  • Dėkoju garsiai arba mintyse už tai, kad viskas susiklostė, išsisprendė pačiu geriausiu įmanomu būdu.

Pabūnu tokioje būsenoje kiek galima ilgiau, bet ne per ilgai, 5-10 minučių pats tas, jei neišeina tiek, pabūnu trumpiau. Kartoju pratimą, kai vėl pajuntu, kad pasitikėjimas slysta iš rankų. Kartoju pratimą kiekvieną dieną, būtinai ryte atsibudus ir vakare prieš užmiegant.

Man asmeniškai labai padeda ir pastebėjau, kad darant šią praktiką, tikrai didžioji dalis visų situacijų išsisprendžia kuo geriausiai, net ir sudėtingos bei ilgai užsitęsusios.

Šiuo metu prisiminiau šį metodą ne šiaip sau, o todėl, kad turiu bendravimo problemų su man svarbiu žmogumi ir labai dėl to išgyvenu. Todėl puoliau į paniką, išsigandau dėl santykių. Tačiau, jau žinau, kad negalima bijoti. Baimę reikia paversti tikėjimu, o tikėjimas atsiranda, kai nusistatai tikslą išspręsti viską kuo geriausiai, kai savo egoizmui pasakai „dabar tu eik pailsėti”. O visas savo minčių galias pajungi tikslo, kurio trokšti, vizualizavimui ir dėkojimui už tai, kad viskas susiklostė taip gerai, kaip tik buvo įmanoma, bei veikimui.

Taip, svarbu ne tik mintys, bet ir veiksmai, mintys be veiksmų, nėra visuma, tai tik jos dalis. Imtis konkrečių veiksmų ir orientuoti visą savo veiksmų bei minčių arsenalą tik į ateitį, į tikslą, į norimą rezultatą. Bet kai pradedate ieškoti išeičių ir veikti, būdai atsiranda, mintys krypsta reikiama linkme, veiksmai gimdo rezultatus, mintys veda link naujų veiksmų.

Dar vienas svarbus momentas, kai kyla bėdų bendraujant, visą laiką reikia dėkoti tam žmogui mintyse už viską, ką jis yra padaręs gero ir jei buvo koks negatyvas ar skriauda, jis po truputį tirpsta ir keičiasi dėkingumu ir meile. Net jei esate labai supykęs dėl kažko, turite mintyse atleisti ir išmesti ar sudeginti viską, kas buvo, visas nuoskaudas. Jos kenkia ir tik jums. Padarykite vietos savo širdyje meilei ar bent jau atleidimui, tuomet prašviesės mintys ir pradėsite matyti kelius į santarvę.

Jei kažkas turite panašių bėdų, pradedam kartu keisti save tam, kad pakeistume pasaulį aplink save.

Sėkmės man ir jums.

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Aloe Vera kosmetika, natūralios priemonės odai, plaukams iš ekologiškų alavijų.

 

Kraunama
svg
  • 01

    Kaip aš tvarkausi su panika

Greita navigacija