Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Dabar skaitau: Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo ir kaip teisingai jį užsirišti?

Kraunama
17 kovo, 2016- Sigita

Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo ir kaip teisingai jį užsirišti?

Jau seniai pastebėjau, kad žurnaluose ir šiaip gatvėje, vis šmėsteli žmonės su raudonu siūlu ant rankos. Taigi nusprendžiau pasidomėti, kokia čia mada. Ir štai, sužinojau visai įdomių dalykų, ką reiškia raudonas siūlas ant riešo, kuriais dalinuosi ir su jumis.

Raudonas siūlas užrištas ant riešo, apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. Šis paprastas būdas apsisaugoti, yra atėjęs į šiuolaikinį pasaulį iš tolimos praeities. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės naudojo šią apsaugą, kad nugintų nuo savęs ir artimųjų įvairias negandas.

Iš kur tai atėjo?

Apsaugos istorija prasideda senovės Izraelyje. Žmonių sąmonėje raudonas siūlas asocijavosi su apsauga nuo blogio, nes būtent taip buvo aprištas biblinės žydų herojės motinos Rachelės, motiniškos meilės ir pasiaukojimo įkūnytojos, kapas. Žmonės ateidavo prie jos kapo su raudonais siūlais ir pakraudavo juos šviesia apsaugančia energija tam, kad vėliau jais aprištų savo artimųjų riešus. Raudonas siūlas tapdavo apsauga nuo kitų žmonių blogos įtakos.

Šis siūlas veikia, t.y. saugo nuo blogos akies tik tada, kai jis yra rišimas ant kairiosios rankos riešo, nes kairė ranka esą simbolizuoja žmogaus kūną ir sielą ir tik per šią ranką žmogus gali priimti apsauginę energiją siunčiamą Rachelės.

Taip pat ir pagonių deivės siūlė naudoti raudonus siūlus namų apsaugai nuo vagių bei nuo blogio linkinčiųjų. Reikėjo juos rišti ant tvoros priešais namo duris.

Vėliau raudonas siūlas tapo individualia kiekvieno žmogaus apsauga. Juos pradėjo rišti ant riešo, prieš tai užmazgydami ant jo mazgelius ir tuo metu naudodavo specialius užkalbėjimus. Raudona spalva mūsų protėvių galvose buvo asocijuojama su gyvybine saulės jėga, nes labiau už kitas sugeba kovoti su tamsiosiomis jėgomis ir taip pat teigiamai veikia žmogaus energetinį lauką.

Kaip teisingai užrišti raudoną siūlą ant riešo

Stiprią apsaugą galima pasigaminti savo rankomis. Siūlas turi būti vilnonis, nes vilna, manoma, ne tik atstumia negatyvią energiją, bet turi gydomųjų savybių. Vilna padeda gydyti sąnarių skausmus bei odos ligas, dėl to žmonės nuo seno tikėjo, kad vilnos pagalba galima pagerinti savo sveikatą.

Tam, kad tas raudonas siūlas taptų apsauga, reikia ant jo surišti keletą mazgelių, kaip tai darė mūsų protėviai. Pradedant darbą, reikia skirti vieną minutę tylai: susikoncentruoti į gerus, pozityvius pojūčius ir emocijas, bei atsikratyti negatyvių. Sakoma, kad siūlas įsimins visus tuo metu jūsų spinduliuojamus jausmus. Mazgelių skaičius turi būti nelyginis.

Prisiminkite, kad nei vienas mazgelis negali būti užrištas be prasmės. Kiekvienam turi būti skirta tam tikra funkcija. Nereikėtų jų daryti labai daug, daugiausia gali būti 7. Užmegzdami mazgelį mintyse pasakykite, kokią funkciją jis atliks, kokiu tikslu jį rišate. Iš anksto apmąstykite, su kokiais tikslais rišite ir nuo ko norite apsisaugoti. Tarp mazgelių palikite ne mažesnius kaip centimetro tarpelius, kitaip jie pradės painioti savo galias ir susilpnės bendras raudonojo siūlo apsaugos laukas.

Pagaminta siūlo apyrankė rišama ant kairiosios rankos riešo. Riešas – pati silpniausia kūno vieta, prasčiausiai apsaugota nuo neigiamos energijos poveikio. O kairė pusė nuo seno asocijuojama su negatyvu ir anapusinėmis jėgomis, dėl to visuomet būdavo saugoma ypač kruopščiai. Užrišti apsaugą turi artimas žmogus. Jei tai darysite pats sau, galite ne tik panaikinti apsaugines siūlo galias, bet ir pritraukti į savo gyvenimą nelaimių.

Tradiciškai siūlas rišamas trimis mazgais, tuo metu sakant užkalbėjimą: “te Dievas tave saugo, šventieji bėdas sunaikina. Amen”. Ar kažką panašaus savo nuožiūra, manau. Nuo šio momento siūlą reikia nešioti nenusiimant.

Jeigu po kurio laiko pastebėjote, kad raudono siūlo apyrankė dingo, vadinasi ji persipildė neigiama energija, kurią surinko į save. Galima sakyti, jus apsaugodamas siūlas pilnai atliko savo funkciją. Atėjo laikas naujam švariam siūlui ir jo apsaugai.

Yra žmonių, ir aš tokia, kurie mėgsta suteikti įvairių galių talismanams. Tie, kas tikite, išbandykite, o kiti galite tiesiog nusišypsoti ir pamiršti tai, ką perskaitėte 🙂

Linkiu visiems geros apsaugos.

Luka de Luna
——————————————————————————-
Norite apsaugoti veido odą nuo kenksmingų saulės spindulių? „Talismanų” rasite www.alavijoziedas.lt

alijošiaus kosmetika

Alijošiaus kosmetika su SPF

Kraunama
svg
  • 01

    Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo ir kaip teisingai jį užsirišti?

Greita navigacija