Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
14 birželio, 2015- admin

Kas ta Himalajų druska?

HIMALAJŲ DRUSKA – SKONIAMS, SVEIKATAI, KŪNUI

Dar vienas mano atradimas – Himalajų druska. Teisingai sakoma, kas ją atranda, kitokios jau nebenori naudoti. Šią druską naudoja prabangiausių restoranų šefai, kad padėtų atsiskleisti geriausioms maisto savybėms. Ji paprastai dedama ant jau paruošto maisto.

Kuo ypatinga Himlajų druska?

Ši druska susiformavusi senųjų jūrų vietoje prieš šimtus milijonų metų ir glūdi 300-600 m. gylyje, dėl ko yra apsaugota nuo aplinkos poveikio ir todėl yra brangi.

Tai nevalyta, visiškai natūrali druska, neturi priemaišų ir jokio cheminio apdorojimo pasekmės jos nepalietusios.

Ji prisotinta dešimtimis naudingų elementų, joje yra daug kalio, bet mažai natrio. Ši druska ne tik nekenkia žmogaus organizmui, bet yra labai naudinga.

Himalajų druska

Naudojama maistui Himalajų druska ne tik paskanina produktus, bet yra naudinga mūsų organizmui.

Visi žinome, kiek kenksminga ir net pavojinga sveikatai yra paprasta chemiškai apdorota, mūsų kasdienė valgomoji druska. Tačiau daugeliui žmonių, netgi gydytojams reikalaujant, yra sunku jos atsisakyti. Maistas be druskos yra prėsko skonio, mažai kam toks patinka. Todėl ieškodama, kuo pakeisti druską, atradau Himalajų druską, kuri tokia pat sūri, naudojama maistui gardinti, tačiau ji nėra kenksminga.

Neslėpsiu, aš mėgstu sūresnį maistą, tačiau taip pat turiu bėdų su vandens kaupimusi organizme. Todėl man ši druska buvo tikras išsigelbėjimas. Dabar sūdau kiek tik noriu, valgau sūrų maistą vakarais, bet ryte nebūnu užtinusi.

Himalajų druska stiprina kaulus, reguliuoja kraujo spaudimą, reguliuoja vandens kiekį organizme, jaunina ir suteikia energijos. Ši druska ne tik nesikaupia organizme, bet kartu su vandeniu pasišalindama, kartu išplauna ir kitas druskas bei šlakus, padeda valyti žarnyną.

Paprastai šią druską rekomenduojama naudoti ant jau pagaminto patiekalo. Ji būna stambiais gabalais, todėl ją tiesiog su malūnėliu sumaltą barstau jau ant patiekalų sudėtų į lėkštes.

Ji yra visiškai natūrali ir chemiškai neapdorota, dėl to naudojama kaip sveikas ir ekologiškas produktas.

himalajų druska

  • Himalajų druska higienos ir grožio procedūroms.

Ši druska taip pat naudojama plauti akims, nosiai, pilama į vonią. Maudantis tokioje vonioje Himalajų druska jaunina, drėkina odą, detoksikuoja ir padeda, kai yra odos problemų. Aš taip pat naudoju ją odos šveitikliams gaminti. Sumaišau su įvairiais aliejais ir masažuoju kūną ir veidą. Labai gerai išvalo ir atgaivina odą.

žvakės himalajų druska

  • Naudojama namų energetikai valyti ir gerinti.

Stambūs Himalajų druskos gabalai tiesiog išdėlioti namuose, valo namų energiją. Kai kas juos net naudoja kaip žvakes. Sakoma, kad šalia kompiuterio ar šiaip darbo vietoje padėtas Himalajų druskos luitas padeda geriau susikaupti, suteikia energijos ir padeda produktyviam darbui.

Aš išbandžiau, man patinka. O kaip Jūs? Gal naudojate irgi? Dar yra juodoji druska, tačiau apie ją labai prieštaringos nuomonės, vieni sako, smirda siera, kiti sako, labai specifinis geras skonis. Gal kas susidūrėte? būtų įdomu sužinoti nuomonę, nes pati nebandžiau, negaliu siūlyti.

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetikos visų produktų pagrindinis ingredientas – alavijai, užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos, tokios kaip erškėtrožės, arganų, kanapių, jojoba, arbatmedžio aliejus, agurkai, ramunėlės, medetkos, avižos, migdolai, sviestmedis.

aloe-vera-internetu

Kraunama
svg
  • 01

    Kas ta Himalajų druska?

Greita navigacija