Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
18 vasario, 2016- Sigita

4 moteriškos energijos (tik moterims)

Tikrai svarbus straipsnis toms, kurios dar nežino, kas tai yra moteriškos energijos.

„Aš jį įkvepiu, o jis į mane kojas valosi”;

„Iš manęs visi nori tik sekso”;

„Mano vyras manęs visai nevertina”;

„Mano vyras manimi nesirūpina, nedovanoja dovanų, gėlių”;

„Aš jau įpratau būti viena”;

„Aš juo rūpinuosi, viską dėl jo darau, o jis eina pas kitas”.

Ar kažkurie iš šių teiginių yra jums artimi? Greitai viskas pasidarys aiškiau.

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, pusiau juokais pusiau rimtai deklaruojamą internetinį juokelį – ideali žmona, tai karalienė visuomenėje, šeimininkė virtuvėje bei kekšė lovoje.

Anksčiau tokie juokeliai mane netgi žeisdavo, tačiau šiandieninė jums tuojau paaiškins, kad visuose tokio tipo pajuokavimuose yra labai didelė dalis sveiko požiūrio.

Apie čia kalba? Ogi apie energetines moteriškas būsenas.

Kiekviena moteris savyje turi keturias energetines būsenas. Ir net jeigu jūs naudojatės tik viena iš jų, tai visiškai nereiškia, kad visos kitos neegzistuoja.

Karalienė

Savarankiška, apsirūpinusi, susitvarkiusi, nepriklausoma, savimi pasitikinti, išdidi.

Kyla karjeros laiptais, realizavusi save sociume, versle. Paprašyti pagalbos? Jūs ką? Ji moka parodyti save visuomenei, išlaiko savo įvaizdį, ja žavimasi. Ji protinga ir tiesmuka.

Tokioje moteryje dominuoja gavimo energijos.

Tai reiškia: aš esu šauni ir laukiu, kol vyras pradės į mane investuoti (užkariauti, skirti savo laiką ir dėmesį, rūpintis…)

Šeimininkė

Tai motiniškoji energija. Energija atiduodanti. Ypač ryškiai ji pasireiškia po kūdikio gimimo.

Tokia moteris gamina, tvarkosi, moka išklausyti, rūpestinga, paslaugi, tolerantiška. Su ja labai ramu ir komfortiška.

Mergaitė

Gavimo energija. Trykštanti gyvenimo džiaugsmu, silpna, nesavarankiška. Gauna tai, ko užsinori, vien dėl to, kad nori (skirtingai nuo karalienės, kuri viską užsidirba pati). Šalia jos visuomet atsiras gelbėtojų, tokių, kurie atskubės į pagalbą, pasirūpins, apgins. Amžina svajotoja.

Meilužė

Atidavimo energija. Aistra, laisvė, atsipalaidavimas, seksualumas. Seksu tokia moteris atiduoda vyrui labai stiprią energiją ir užpildo jį jėga. Ji lengvai suvilioja vyrus.

Energijos išsibalansavimas.

1. Kas nutinka, kai moteris labiausiai išsivysčiusi karalienės būseną?

Vienatvė. Moteriai su dominuojančia karalienės energija niekas nepatinka, neįtinka, ji šalta viduje, nepakanti, visus atstumia, nes mano, kad visi vyrai silpni ir nėra jos verti.

2. Kas atsitinka, kai dominuoti ima šeimininkės būsena?

Moteris būna labai globėjiška, rūpestinga. Vyrui šalia tokios labai patogu. Dažnai tokia situacija perauga į kojų šluostymąsi, kai šeimininke naudojamasi lyg skuduru.  Šeimininke vyrai nesižavi. Žavisi mergaite, karaliene, meiluže.

Ir rūpintis šeimininke vyras visiškai nenori.

3. Kai dominuoja mergaitės būsena.

Iš vienos pusės vyrui labai malonu būti reikalingu, padėti jai, džiuginti šią mergaitę. Tai įkvėpia jį heroizmui. Tačiau, tai vykstant pastoviai, tiesiog nusibosta. Nes tokia moteris visą laiką būna tik gavimo energijoje. Kai reikia kažką atiduoti, ji nemoka ir negali. Tampa isteriška.

4. Kai perteklius meilužės būsenoje.

Tai moterys iš serijos: vyrams rūpi tik seksas!

Taip, jos vyrai nori. Taip, ją mėgsta užkariauti (iki tam tikro momento). Tačiau surišti su ja savo gyvenimo vyrai visiškai neturi noro. Išlaikyti vyro šalia tokiai moteriai nesiseka. Ja pasinaudojama ir išeinama.

Tai ką gi daryti?

Tikrasis moteriškumas – tai sugebėjimas naudotis visomis keturiomis energijomis, mokėti jas valdyti ir sugebėti išlaikyti balansą tarp visų keturių būsenų.

Dvi iš jų – tai gavimo energija, o kitos dvi – atidavimo. Absoliutus balansas ir tvermė. Energija niekur nedingsta, ji tik pereina į kitokias būsenas. Jei neįvyksta apsikeitimas ir kažkurioje vietoje atsiranda perteklius, tokia situacija ankščiau ar vėliau pasmerkta sprogimui.

Nori darnos namuose ir laimingos šeimos? Prisiimk atsakomybę. Moteris yra šeimos energetinis adapteris. Jei tu paskirstysi savo būsenas teisingai, laiku ir vietoje naudosi tas, kurios reikalingos, tavo šeimoje ir gyvenime įsiviešpataus harmonija. O tai reiškia, kad visi aplink pasijus gerai.

 • Kai vyras namo grįžta alkanas iš darbo, jam rūpi tik viena. Jis nori pavalgyti.
  Čia reikėtų įsijungti šeimininkės energiją. Tiesiog pamaitinkite jį. Būtų gerai, jei skaniai.
  Beje, tos kurios dabar sako „o aš irgi dirbu ir būnu alkana ir pavargus po darbo” iš karto gali pasižymėti, kad jumyse kalba karalienė. Ir pagalvokite, ar norėtumėte, kad vyras lauktų jūsų grįžtančios iš darbo su karštos sriubos lėkšte ir prijuoste? Nežinau, ar labai ilgai džiaugtumėtės tokia idile.
  Moteris turi būti išmani ir sugalvoti, kaip išsisukti iš situacijos. Šiais laikais nebūtina pačiai gaminti, nes yra šimtai alternatyvų. Jeigu jūs uždirbate daugiau už vyrą, tai beje irgi atima iš vyro energiją.
  Pagalvokite, juk ne veltui Dievas davė moteriai galimybę daryti 10 darbų vienu metu, ko vyrai, deja, negali. Tad išnaudokite tai.
 • Kai vyras įkalė vinį ar parnešė namo atlyginimą – yra tikslinga įjungti mergaitės energiją, kuri labai džiaugsmingai moka gėrėtis savuoju medžiotoju ir gelbėtoju.
  Ir vėl, girdžiu karalienių bei šeimininkių balsus: „kai aš ką nors padarau, tai niekas nepastebi”. Taip, bet kai jūs pirma pradėsite pastebėti, kiti ims pastebėti ir jus. Apsikeitimas energijomis. Duodi-gauni. Visai nesunku kartkartėmis tiesiog gėrėtis ir džiaugtis savo mylimu vyru, patikėkite. Tiesiog persijunkite į kitą būseną, nebandykite to daryti iš karalienės būsenos, darykite tai iš mergaitės būsenos ir viskas gausis savaime.
 • Meilužė gali patraukti dėmesį, sudominti, tačiau išlaikyti, be kitų trijų būsenų, ji negalės. Panaudokite meilužės būseną, kai norite padaryti ką nors malonaus savo vyrui, arba, kai norite tiesiog patraukti jo dėmesį, kai norite ką nors gauti, kai norite sudominti kažkokiais savo projektais, kai jaučiate, kad vyras jūsų nebepastebi arba panašiose situacijose.
 • Karalienės būsenoje moteris myli save, savo kūną (o meilė kitiems prasideda visada tik nuo meilės sau). Tokioje būsenoje, moteris randa sau malonius užsiėmimus, hobius, grožio procedūras. Jai nieko dėl savęs negaila. Karalienė žino, kad jai reikia poilsio ir laiko sau. Ji supranta, kad jau atidavė ir atėjo laikas paimti.
  Vyras jūsų nevertina, negerbia? Įsijunkite karalienės būseną. Užsiimkite savimi, savo grožiu, savo kūnu, savo pomėgiu. Žinoma, ne kaip keršto akcija, o iš tikrųjų ir pamatysite, kas bus.

Tad pakartokime

Yra keturios moteriškos energetinės būsenos:

 • Karalienė (gavimo energija),
 • Šeimininkė (atidavimas),
 • Mergaitė (gavimas),
 • Meilužė (atidavimas).

Daugumos moterų persvara būna į vieną ar keletą būsenų. Kartais periodiškai perbėgama nuo vienos prie kitos, skirtingais gyvenimo etapais (pvz., vaiko gimimas).

Kas paskui iš viso to išeina, manau, jau supratote.

Labai geras pavyzdys, kai moteris jaunystėje gyvena meilužės būsenoje, tokiu būdu užkariauja vyrą, staiga nuo jo pastoja ir po vaiko gimimo persikūnija visa galva į šeimininkę. Vyras pasijunta apgautas, išnaudotas ir pradeda ieškoti paguodos pas kitas meilužes (tikrąją ir energetine prasme).

Raktas į tikrąjį moteriškumą – tai balansas tarp visų keturių būsenų. Ir šis balansas turi būti išlaikomas visą laiką.

Reikia būti lanksčiai ir laiku persijungti, priklausomai nuo situacijos.

Ir šios visos būsenos labai lengvai pasiduoda lavinimui.

Svarbu, nebandyti jaustis meiluže būnant šeimininkės būsenoje arba jaustis šeimininke būnant karalienės būsenoje. Tai bus labai sunku ar net neįmanoma. Persijunkite, pažaiskite, įsikūnykite į personažą ne tik mintimis bet visu savo kūnu. Pajuskite, kokius judesius jūsų kūnas nori daryti vienoje ar kitoje būsenoje. Leiskite savo vidinėms energijoms išsiskleisti ir jos pačios padiktuos, kaip eiti, kaip kalbėti, nes tai kils iš jūsų pačių vidaus, dėl to tai nėra sunku. Tereikia leisti sau.

Norite mylėti save ir būti mylimos? Būti laimingos ir dovanoti laimę aplinkiniams? Norite, kad jūsų vyras, esantis, ar tas kurį ateityje sutiksite būtų sėkmingas, ištikimas, stiprus? Puiku! Ką tik sužinojote, kaip to pasiekti. Būkite ir naudokitės tuo, kuo gamta jus apdovanojo su kaupu. Savo moteriškumu ir moteriškomis energijomis.

Laimės, meilės ir sėkmės

………………………………………………………….

Tereikia leisti sau! Pasilepinkite alavijo ir kitų veikliųjų medžiagų prisotintu serumu veidui.

aloe-vera-internetu

Kraunama
svg
 • 01

  4 moteriškos energijos (tik moterims)

Greita navigacija